maja müük

Maja müük Tallinn

Tere tulemast meie kodulehele, kus pakume laia valikut maju müügiks Tallinnas. Tutvuge meie värskeimate pakkumistega ning leidke unistuste kodu. Kliendi rahulolu ja kvaliteet on minu jaoks prioriteediks, seega võite olla kindel, et meie pakutavad majad vastavad teie ootustele.

Põhilised järeldused:

 • Majade müük Tallinnas on kasvanud tänu elanike arvu ja majanduskasvu suurenemisele Harjumaal.
 • Noored, kes kolivad maakohtadest Tallinnasse õppimise või töö leidmise eesmärgil, suurendavad nõudlust pealinna korterite järele.
 • Pealinna korterite keskmised hinnad on oluliselt kasvanud.
 • Tehingute arvult on aktiivsemad perioodid Tallinnas ja Harjumaal teine ja kolmas kvartal.
 • 2019. aastal oli tehingute arv linnaosade lõikes järgmine: Kesklinnas 23, Kristiines 43, Nõmmel 87, Pirital 105 ja Põhja-Tallinnas 16.
 • Nõudlus elamute järele on suurenenud, eriti soovitakse kaasaegseid ja linnalähedasi elamupiirkondi.
 • Pakkumiste arv on langenud, kuid keskmised ruutmeetrihinnad on kasvanud.
 • Koroonaviiruse levik ja eriolukord on avaldanud majandusele negatiivset mõju ka kinnisvarasektorile.

Oleme siin, et aidata teil leida sobiv maja müügiks Tallinnas ning pakkuda teile parimat müügiprotsessi ja -järgset tuge. Olge kursis meie pakkumistega ning võtke julgelt ühendust meie meeskonnaga, kui teil on küsimusi või soovite rohkem teada saada.

Lisaks majade müügile on Tallinnas ja selle ümbruses suurenenud ka kruntide müük, kuna arendajad ja eraisikud otsivad võimalusi oma unikaalsete elamuprojektide elluviimiseks. Maatükkide pakkumine vastab nende vajadustele, kes soovivad ehitada maja vastavalt isiklikele eelistustele või investeerida tuleviku kinnisvaraarendustesse. Nii nagu elamute puhul, mõjutavad ka krundi müüki turutrendid ja majanduslikud tegurid, sh ehitusõiguste olemasolu ja infrastruktuuri areng ümbruskonnas, mis on olulised aspektid ostuotsuse langetamisel.

Majade müügi kasv Tallinnas

Tallinna majade müük on viimasel ajal märgatavalt suurenenud tänu elanike arvu kasvule ning majanduskasvule Harjumaal. Noored, kes kolivad maakohtadest Tallinnasse õppimise või töö leidmise eesmärgil, suurendavad nõudlust pealinna korterite järele. Pealinna korterite keskmised hinnad on oluliselt kasvanud.

Aktiivsemad perioodid majade müügis Tallinnas ja Harjumaal on teine ja kolmas kvartal. 2019. aastal oli tehingute arv linnaosade lõikes järgmine: Kesklinnas 23, Kristiines 43, Nõmmel 87, Pirital 105 ja Põhja-Tallinnas 16. See näitab selgelt, et majade ostuhuvi on mitmekesine ja leidub sobivaid pakkumisi erinevates piirkondades.

Nõudlus elamute järele on suurenenud, eriti soovitakse kaasaegseid ja linnalähedasi elamupiirkondi. Inimesed hindavad üha enam mugavat elukeskkonda, kus on lähedal nii loodus kui ka linnas pakutavad teenused ja võimalused. See trend on mõjutanud ka majade müügihindu, kus keskmised ruutmeetrihinnad on kasvanud.

Kuigi majade müük on tõusuteel, on viimaste aegade eriolukord, mis on põhjustatud koroonaviiruse levikust, avaldanud ka kinnisvarasektorile negatiivset mõju. Olukord on tekitanud majade müügi valdkonnas väljakutseid, kuid samas ka võimalusi uuteks lahendusteks ja kohandusteks.

Tallinna LinnTehingute arv 2019
Kesklinn23
Kristiine43
Nõmme87
Pirita105
Põhja-Tallinn16

Tehingute arv ja aktiivsemad perioodid

Tallinnas ja Harjumaal on majade müügikuulutuste arv kõige suurem teisel ja kolmandal kvartalil. See periood on aktiivsem, kuna suvel ja sügisel on inimestel rohkem aega kinnisvara otsida ja uusi koduotsinguid alustada. 2019. aastal oli tehingute arv linnaosade lõikes järgmine: Kesklinnas 23, Kristiines 43, Nõmmel 87, Pirital 105 ja Põhja-Tallinnas 16.

Tallinnas ja Harjumaal on majade müügikuulutuste arv kõige suurem teisel ja kolmandal kvartalil. See periood on aktiivsem, kuna suvel ja sügisel on inimestel rohkem aega kinnisvara otsida ja uusi koduotsinguid alustada. 2019. aastal oli tehingute arv linnaosade lõikes järgmine: Kesklinnas 23, Kristiines 43, Nõmmel 87, Pirital 105 ja Põhja-Tallinnas 16.

Tallinnas ja Harjumaal on majade müügikuulutuste arv kõige suurem teisel ja kolmandal kvartalil. See periood on aktiivsem, sest paljud inimesed eelistavad uue kodu ostmist suve ja sügise ajal. Tehinguaktiivsus on eriti suur just suurtes linnaosades, nagu Kesklinn, Kristiine, Nõmme, Pirita ja Põhja-Tallinn. Allpool olev tabel näitab tehingute arvu linnaosade lõikes 2019. aastal:

LinnTehingute arv
Kesklinn23
Kristiine43
Nõmme87
Pirita105
Põhja-Tallinn16

Märkus: Kesklinnas on tehingute arv suhteliselt madal võrreldes teiste linnaosadega, kuid see võib olla tingitud piirkonna suurtest korterelamutest, mis domineerivad majade müügikuulutuste hulgas. Olenemata linnaosast, on majade müügikuulutused kõige sagedamini saadaval suve ja sügise aegu.

Nõudlus elamute järele

Elamute nõudlus Tallinnas on märkimisväärselt suurenenud, eriti populaarsed on kaasaegsed ja linnalähedased elamupiirkonnad. Majade müük Tallinnas on kasvanud tänu elanike arvu ja majanduskasvu suurenemisele Harjumaal. Noored, kes kolivad maakohtadest Tallinnasse õppimise või töö leidmise eesmärgil, suurendavad nõudlust pealinna korterite järele. Pealinna korterite keskmised hinnad on oluliselt kasvanud.

Harjumaa elamute müügikuulutustega seotud statistika näitab, et tehingute arvult on aktiivsemad perioodid Tallinnas ja Harjumaal teine ja kolmas kvartal. 2019. aastal oli tehingute arv linnaosade lõikes järgmine: Kesklinnas 23, Kristiines 43, Nõmmel 87, Pirital 105 ja Põhja-Tallinnas 16.

Nõudlus kaasaegsete elamute järele kajastub ka pakkumiste arvu languses, samal ajal kui keskmised ruutmeetrihinnad on kasvanud. See tähendab, et turul on rohkem ostuhuvilisi kui saadaolevaid pakkumisi. Kinnisvaraturgu mõjutavad ka viimase aja sündmused, nagu koroonaviiruse levik ja eriolukord, mis on avaldanud negatiivset mõju majandusele ja kinnisvarasektorile üleüldiselt.

Tallinna linnaosaTehingute arv 2019
Kesklinn23
Kristiine43
Nõmme87
Pirita105
Põhja-Tallinn16

Pakkumiste arv ja ruutmeetrihinnad

Kuigi majade müügiturg on aktiivne, on pakkumiste arv langenud samal ajal kui keskmised ruutmeetrihinnad on suurenenud. See näitab suurenenud nõudlust elamute järele Tallinnas. Majade müügikuulutused on muutunud vähem levinuks, kuid keskmine ruutmeetrihind on tõusnud, mis võib viidata kinnisvara väärtuse kasvule pealinnas.

2019. aastal oli tehingute arv linnaosade lõikes erinev. Kesklinnas toimus 23 tehingut, Kristiines 43, Nõmmel 87, Pirital 105 ning Põhja-Tallinnas 16. Need arvud näitavad, millised piirkonnad on kõige aktiivsemad majade müügi osas. Üldiselt on teine ja kolmas kvartal tavaliselt aktiivsemad perioodid tehingute tegemiseks Tallinnas ja Harjumaal tervikuna.

Pakkumiste arv ja ruutmeetrihinnad

Kokkuvõtlikult võib öelda, et Tallinna majade müügiturg on elav, kuid pakkumiste arv on vähenenud. Samal ajal on keskmised ruutmeetrihinnad tõusnud, mis viitab nõudluse suurenemisele ning kinnisvara väärtuse kasvule. Tehingute arvult on aktiivsemad perioodid teine ja kolmas kvartal ning erinevate linnaosade lõikes on erinevad trendid. Nõudlus elamute järele on suurenenud, eriti populaarsed on kaasaegsed ja linnalähedased elamupiirkonnad. Kogu majade müügiturul mõjutab negatiivselt koroonaviiruse levik ja eriolukord, mis avaldavad majandusele laiemalt mõju.

LinnosaTehingute arv
Kesklinn23
Kristiine43
Nõmme87
Pirita105
Põhja-Tallinn16

Maja müügiga seotud väljakutsed

Maja müügiga seotud väljakutsed on viimastel aegadel suurenenud, eriti seoses koroonaviiruse leviku ja eriolukorraga. Majanduse negatiivne mõju on ulatunud ka kinnisvarasektorisse, kus on täheldatud mitmeid takistusi ja väljakutseid. Üks suurimaid väljakutseid on olnud nõudluse ja pakkumise tasakaalustamine pealinnas.

Elanike arvu ja majanduskasvu suurenemine Harjumaal on suurendanud maja müüki Tallinnas. Noored inimesed, kes otsivad õppimise või töö leidmise eesmärgil elukohta pealinnas, suurendavad korterite nõudlust. Selle tulemusena on korterite keskmised hinnad märkimisväärselt tõusnud. Samuti on nõudlus kaasaegsete ja linnalähedaste elamupiirkondade järele märgatavalt suurenenud.

Tehingute arv linnaosa lõikes 2019. aastalKesklinnas23
 Kristiines43
 Nõmmel87
 Pirital105
 Põhja-Tallinnas16

Tehingute arvult on aktiivsemad perioodid Tallinnas ja Harjumaal teine ja kolmas kvartal. Sel ajal on aktiivne müügitegevus ning huvi kinnisvara vastu on suurem. Siiski on tähtis märkida, et väljakutsed on kaasnenud ka pakkumiste arvu vähenemisega ning keskmiste ruutmeetrihindade märgatava kasvuga.

Maja müügiga seotud väljakutsed

 • Pakkumiste arvu langus
 • Nõudluse ja pakkumise tasakaalustamine
 • Majanduslikud ebakindlused
 • Kinnisvaraturu volatiilsus

Kokkuvõttes on maja müügiga seotud väljakutsed mitmekülgsed ning nõuavad tähelepanu ja professionaalset lähenemist. Oluline on jälgida turu trende ja kohandada müügistrateegiat vastavalt, et tagada edukas müügiprotsess ja klientide rahulolu.

Mida silmas pidada maja ostes

Maja ostmine on suur samm ning oluline on teada, mida tuleks silmas pidada enne otsuse tegemist. Järgnevad faktid ja soovitused aitavad teil teha informeeritud otsuseid ja tagada sujuv kogemus elamumüügi protsessis.

Kõigepealt peate määratlema oma vajadused ja soovid seoses majaostuga. Kas soovite suuremat elamispinda, rohkem aeda, või eelistate korterit? Oluline on kaaluda asukohta ning juurdepääsu transpordile, teenustele ja koolidele. Samuti tasub mõelda tulevikule kas plaanite pikemaks ajaks selles majas elada või olete huvitatud investeerimisvõimalustest?

Teiseks, olge teadlik oma finantsolukorrast ja seab sisse eelarve. Maja ostmine on suur investeering ning peaksite olema valmis kulutama aega ja raha mitte ainult ostuhinnale, vaid ka kinnisvaramaksudele, hoolduskuludele ja võimalikele remonttöödele. Samuti on soovitatav konsulteerida pangaga võimalike laenutingimuste osas ja teha kindlaks, kui suure summa saate laenata.

Enne otsuse tegemist on oluline teha põhjalik taustauuring. Tutvuge turgu mõjutavate teguritega, näiteks majanduse olukorraga ja kinnisvarahindade trendidega. Samuti uurige müügikuulutusi ja võrrelge erinevate majade omadusi ja hindu. Lisaks sellele soovitatakse kindlasti läbi viia tehniline ülevaatus, et tuvastada võimalikud struktuurilised probleemid või renoveerimisvajadused.

Olulised aspektid maja ostes:

 • Kindlustage oma vajadused ja soovid
 • Määrake eelarve ja jääge selle juurde
 • Tehke põhjalik taustauuring
 • Korraldage tehniline ülevaatus
 • Konsulteerige spetsialistide ja pangaga
LinnTehingute arv
Kesklinn23
Kristiine43
Nõmme87
Pirita105
Põhja-Tallinn16

Kvaliteet ja kliendi rahulolu

Kvaliteet ja kliendi rahulolu on minu töös kõige olulisemad, sest tagan sujuva ja rahuldustpakkkuva elamumüügi protsessi. Olen pühendunud pakkuma klientidele parimat võimalikku kogemust, olles tähelepanelik nende soovidele ja vajadustele ning käsitledes igat müügitehingut individuaalselt ja professionaalselt.

Minu eesmärgiks on tagada, et kliente saadab edu ja rahulolu kogu müügiprotsessi vältel. See hõlmab nõustamist ja juhendamist kogu müügiteekonna jooksul, alates esialgsest konsultatsioonist kuni tehingu lõpuleviimiseni. Pakun klientidele selget ja ausat teavet, et nad saaksid teha informeeritud otsuseid, ning toetan neid igal sammul, et tagada sujuv ja edukas müük.

Minu kogemus ja ekspertiis elamumüügi valdkonnas võimaldavad mul mõista klientide vajadusi ning leida sobivad võimalused nende kinnisvara müümiseks. Olles kursis turu trendide ja nõudlusega, suudan pakkuda oma klientidele parimaid võimalusi nende kinnisvara turustamiseks ning saavutada parimad tulemused.

Miks valida mind oma elamumüügi partneriks?

 • Isikupärane lähenemine ja individuaalne teenindus
 • Ausus, usaldusväärsus ja professionaalsus
 • Sujuv ja rahuldustpakkuv müügiprotsess
 • Põhjalikud teadmised kinnisvaraturust ja -trendidest
 • Tugiteenuse pakkumine ka pärast tehingu lõpuleviimist

“Suured tänud, et aitasite mul oma maja müüa! Teie professionaalne ja sõbralik suhtumine oli hindamatu väärtusega. Soovitan kindlasti teid kõigile, kes soovivad sujuvat ja edukat elamumüüki!” Klient, Tallinn

LinnTehingute arv 2019
Kesklinnas23
Kristiines43
Nõmmel87
Pirital105
Põhja-Tallinnas16

Maja müügiprotsessi sammud

Maja müügiprotsess koosneb mitmetest olulistest sammudest, mis aitavad tagada eduka tehingu lõpuleviimise. Esimeseks sammuks on enda kinnisvara müügiküpsuse hindamine. See hõlmab kinnisvara hindamist, oluliste dokumentide kogumist ja vajadusel kinnisvaraga seotud paranduste tegemist. Samuti on oluline määrata õiglane müügihind, milleks võib olla kasutada professionaalset hindamisteenust või tutvuda sarnaste kinnisvarade müügihindadega turul.

Järgmine samm on kinnisvara turundamine ja müügikuulutuste avaldamine. Selleks saab kasutada erinevaid platvorme ja kanaleid, sealhulgas kinnisvaraportaale, sotsiaalmeediat ja kohalikke reklaamimeetodeid. Hea müügikuulutus sisaldab põhjalikku kirjeldust, kvaliteetseid fotosid ja kontaktandmeid.

Potentsiaalsete ostjatega läbirääkimine on järgmine oluline samm. Selles etapis kohtute huvitatud ostjatega, korraldate kinnisvara ülevaatusi ja vastate nende küsimustele. On oluline olla avatud ja aus ning vajadusel läbi viia kauplemisvooru, et jõuda kokkuleppele soodsas hinnas ja tingimustes.

Kokkuvõte maja müügiprotsessi sammudest:

 1. Hinda kinnisvara müügiküpsust ja määra õiglane müügihind.
 2. Turunda kinnisvara ja avalda müügikuulutused erinevates kanalites.
 3. Läbirääkimised potentsiaalsete ostjatega, korralda ülevaatusi ning vasta küsimustele.

Viimane samm on müügitehingu vormistamine ja õiguslike dokumentide ettevalmistamine. See hõlmab müügilepingu koostamist, ostja finantseerimise kontrollimist ja võimalike lõplike tingimuste eelnevalt läbirääkimist. Kindlasti on soovitatav kaasata professionaalne kinnisvaraõiguse ekspert, et tagada tehingu õiguspärasus ning vältida võimalikke juriidilisi probleeme tulevikus.

Kokkuvõttes on maja müügiprotsess põhjalik ja nõuab tähelepanu detailidele. Oluline on olla kursis kinnisvaraturu trendidega ning teha koostööd usaldusväärsete spetsialistidega. Kõigi nende sammude järgimine tagab sujuva ja eduka tehingu lõpuleviimise, aidates teil müüa oma maja soodsates tingimustes ja kliendi rahuloluga.

Tehingu sammOlulisus
Enda kinnisvara müügiküpsuse hindamineKõrge
Kinnisvara turundamine ja müügikuulutuste avaldamineKõrge
Potentsiaalsete ostjatega läbirääkimineKeskmine
Müügitehingu vormistamine ja õiguslike dokumentide ettevalmistamineKõrge

Mida oodata maja müügiprotsessis

Maja müügiprotsessis on mitmeid ootusi, alustades kuulutuste avaldamisest kuni potentsiaalsete ostjatega läbirääkimiste pidamiseni. See on oluline protsess, mille käigus tuleb võtta arvesse mitmeid aspekte, et tagada edukas tehing ja rahulolu nii müüjale kui ka ostjale. Järgnevalt toon välja mõned olulised punktid, mida tasuks maja müümisel arvestada.

Mõelge kinnisvarakuulutustele

Kinnisvarakuulutused on esimene samm potentsiaalsete ostjate ligimeelitamiseks. Koostage atraktiivne ja informatiivne kuulutus, mis annab ülevaate maja olulistest omadustest ja võludest. Lisage pilte ja võimalusel ka video, et potentsiaalsed ostjad saaksid parema ettekujutuse teie kodust. Samuti oluline on esitada objektiivne ja täpne kirjeldus, et vältida pettumusi hiljem müügiprotsessis.

Läbirääkimised ja hind

Edukas maja müügiprotsess hõlmab läbirääkimisi ostuhinna üle. Oluline on määrata õiglane ja konkurentsivõimeline hind, mis võtab arvesse maja seisukorda, asukohta ja turusituatsiooni. Ole valmis pidama läbirääkimisi potentsiaalsete ostjatega ning arvesta nende ettepanekutega. Samuti võib olla kasulik kaasata professionaalne kinnisvaramaakler, kes oskab aidata õige hinna määramisel ja läbirääkimistel.

Õiguslikud aspektid ja dokumentatsioon

Maja müügi protsessiga kaasnevad ka erinevad õiguslikud aspektid ja vajalik dokumentatsioon. Kindlasti veenduge, et kõik asjakohased dokumendid, nagu kinnisturaamat, kehtivad load, planeeringud ja muud olulised dokumendid, on korras ja valmis esitamiseks. Samuti võib tekkida vajadus korraldada tehingulepingu koostamine koos notariga. Oluline on olla teadlik ja täita kõiki õiguslikke nõudeid, et tagada tehingu õiguspärasus ja sujuvus.

KinnisvarakuulutusedLäbirääkimised ja hindÕiguslikud aspektid ja dokumentatsioon
Esitage atraktiivne ja informatiivne kuulutusMäärake õiglane ja konkurentsivõimeline hindKontrollige, et kõik vajalikud dokumendid oleksid korras
Kasutage pilte ja võimalusel ka videotOlge valmis läbirääkimisteks potentsiaalsete ostjategaTehke koostööd notari ja/või kinnisvaramaakleriga
Olege objektiivne ja täpne kirjeldusesArvestage ostjate ettepanekutegaJärgige õiguslikke nõudeid ja protseduure

Kokkuvõttes on maja müügiprotsess keeruline ja nõuab tähelepanu erinevatele detailidele. Oluline on panustada atraktiivsetesse kuulutustesse, läbi viia edukaid läbirääkimisi ja tagada õiguslik korrektsus. Kõige paremaid tulemusi saavutate kindlasti, kui kaasate oma müügimeeskonda professionaalseid kinnisvaraspetsialiste, kes aitavad teil kogu protsessi sujuvalt läbi viia.

Müügijärgne tugi

Pakume kõigile klientidele müügijärgset tuge, olles abiks kõikvõimalike küsimuste või probleemide korral. Mõistame, et maja ostmine ja müümine on oluline samm ning võib tekitada palju küsimusi. Meie meeskond on siin, et toetada teid kogu müügiprotsessi vältel ja pakkuda lahendusi, mis vastavad teie vajadustele.

Majade müük Tallinnas on viimastel aastatel kasvanud märkimisväärselt, kuna nõudlus pealinna elamispindade järele on suurenenud. Noored inimesed, kes kolivad maakohtadest Tallinnasse õppimise või töö leidmise eesmärgil, soovivad leida oma unistuste kodu. Meie müügijärgne tugi tagab, et kliente abistatakse igas etapis, alates kodu valimisest kuni tehingu lõpuleviimiseni.

Oleme välja töötanud kogemusi ja teadmisi pakkuvad juhendid, mis aitavad klientidel maja ostes teha teadlikke otsuseid. Andes kasulikku teavet kinnisvara müügiprotsessi ja selle etappide kohta, tagame, et klientidel on kõik vajalikud teadmised ja tööriistad edukaks tehinguks.

Maja müügiprotsessi sammudLühikirjeldus
1. Kinnisvara hindamineMeie eksperdid hindavad teie maja õiglase turuhinna määramiseks.
2. Kuulutuse koostamineLoome atraktiivse ja informatiivse müügikuulutuse, et köita potentsiaalsete ostjate tähelepanu.
3. Klientidele tutvustamineKorraldame kliendi huvidega sobivate ostjate külastused, et veenduda maja sobivuses.
4. Läbirääkimised ja tehingAitame läbi viia läbirääkimisi ostjatega ja tagame sujuva tehingu protsessi.

Meie eesmärk on pakkuda klientidele parimat müügijärgset tuge, et tagada rahulolu ja meie teenuste kvaliteet. Olgu teil küsimusi, muresid või vajate lihtsalt abi, meie professionaalne meeskond on alati valmis aitama. Tuleme appi kõigis kinnisvaraga seotud küsimustes, et tagada teile sujuv ja edukas maja müügiprotsess.

Järeldus

Kokkuvõtlikult võib öelda, et majade müük Tallinnas on elav ja mitmekülgne turg, mis pakub palju võimalusi unistuste kodu leidmiseks. Elanike arvu ja majanduskasvu suurenemine Harjumaal on suurendanud majade müügi nõudlust pealinnas. Eriti noored, kes kolivad maakohtadest Tallinnasse õppimise või töö leidmise eesmärgil, suurendavad pealinna korterite järele nõudlust. See omakorda on mõjutanud pealinna korterite keskmisi hindu, mis on oluliselt kasvanud.

Tallinna ja Harjumaa majade müügikuulutuste aktiivsemad perioodid on teine ja kolmas kvartal. 2019. aastal oli tehingute arv linnaosade lõikes erinev, kusjuures Põhja-Tallinnas oli tehingute arv kõige madalam. Nõudlus elamute järele on suurenenud, eriti kaasaegsete ja linnalähedaste elamupiirkondade osas. Samas on pakkumiste arv langenud, kuid keskmised ruutmeetrihinnad on tõusnud.

Kokkuvõtteks võib öelda, et majade müük Tallinnas on elav ja dünaamiline protsess. Koroonaviiruse levik ja eriolukord on kahtlemata avaldanud negatiivset mõju majandusele ja kinnisvarasektorile. Siiski on oluline märkida, et turg pakub endiselt palju võimalusi nii müüjatele kui ka ostjatele. Usaldusväärsus, kvaliteet ja kliendi rahulolu on minu jaoks prioriteediks, et tagada sujuv ja edukas elamumüügi protsess.

FAQ

Q: Millised on majade müügi kasvutrendid Tallinnas?

A: Majade müük Tallinnas on kasvanud tänu elanike arvu ja majanduskasvu suurenemisele Harjumaal. Noored, kes kolivad maakohtadest Tallinnasse õppimise või töö leidmise eesmärgil, suurendavad nõudlust pealinna korterite järele. Pealinna korterite keskmised hinnad on oluliselt kasvanud.

Q: Millised on tehingute arvud ja aktiivsemad perioodid Tallinnas?

A: Tehingute arvult on aktiivsemad perioodid Tallinnas ja Harjumaal teine ja kolmas kvartal. 2019. aastal oli tehingute arv linnaosade lõikes järgmine: Kesklinnas 23, Kristiines 43, Nõmmel 87, Pirital 105 ja Põhja-Tallinnas 16.

Q: Milline on nõudlus elamute järele Tallinnas?

A: Nõudlus elamute järele on suurenenud, eriti soovitakse kaasaegseid ja linnalähedasi elamupiirkondi.

Q: Millised on pakkumiste arvud ja keskmised ruutmeetrihinnad Tallinnas?

A: Pakkumiste arv on langenud, kuid keskmised ruutmeetrihinnad on kasvanud.

Q: Kuidas on koroonaviiruse eriolukorrast mõjutanud majade müüki?

A: Koroonaviiruse levik ja eriolukord on avaldanud majandusele negatiivset mõju, sealhulgas ka kinnisvarasektorile.

Comments (

)