garaazi müük

Garaazi müük Tallinn

Otsite garaazi müüki Tallinnas? Siin leiate parimad garaažid, mis vastavad teie vajadustele. On mitmeid allikaid, kus saate leida informatsiooni garaažide müügi kohta Tallinnas. Tutvustame erinevaid garaaže, mis on saadaval müügiks ning aitame leida teile sobiva garaazi pakkumise.

Kuigi garaažide ostmine ja müümine Tallinnas on paljude jaoks aktuaalne teema, ei saa mööda vaadata ka maa müügi võimalustest, mis võivad pakkuda alternatiivi neile, kes soovivad rohkem privaatsust või huvituvad näiteks isikliku garaaži ehitamisest. Maa omandamine võimaldab omanikel kujundada ja kasutada ruumi täpselt oma vajaduste järgi, olgu selleks siis koduaed, tööstusobjekt või laiendatud parkimislahendused. Seega tasub huvilistel jälgida maa müügiga seonduvaid kuulutusi ja arendusprojekte, mis võivad pakkuda huvitavaid investeerimisvõimalusi või isiklikuks kasutuseks sobivaid maatükke.

Peamised järeldused:

 • Garaažide müük Tallinnas on mitmetel kinnisvaraportaalidel ja kuulutuste lehtedel.
 • Tutvuge erinevate garaažide pakkumistega, et leida endale sobiv garaaž.
 • Otsige garaažide hinnad ja valikud enne ostuotsuse tegemist.
 • Teadke, et on olemas ka odavamaid ja kvaliteetseid garaaže.
 • Otsige garaaže müügikuulutuste lehtedelt Tallinnas ja üle Eesti.

Garaažide müügikuulutused Tallinnas ja üle Eesti

Siin saate ülevaate garaažide müügikuulutustest Tallinnas ja üle Eesti. Tutvustame erinevaid kinnisvaraportaale ja lehekülgi, kus on loetletud garaažide müügikuulutused. Need allikad võivad aidata teil leida sobiva garaaži ostmiseks.

Üks kinnisvaraportaal, kus on leitavad mitmesugused garaažide müügikuulutused, on “Garaažide müük Tallinnas”. Siit leiate erineva suurusega garaaže, sealhulgas nii ühekohalisi kui ka suuremaid garaaže mitmele autole. Hinnad varieeruvad sõltuvalt asukohast, suurusest ja lisavõimalustest.

Teine võimalus leida garaažide müügikuulutusi on külastada kinnisvarafirmade veebilehti, näiteks “Garaažid müügiks Tallinnas”. Sellelt veebilehelt leiate laia valiku erinevaid garaaže müügiks Tallinnas. Siin on saadaval garaaže erinevatele vajadustele ja eelarvetele. Hinnad on konkurentsivõimelised ning leiate kindlasti midagi sobivat.

Tähtis on ka kinnisvarakuulutuste leht, kus on loetletud garaažide pakkumised müügiks Tallinnas ja üle Eesti. Siit saate ülevaate erinevatest garaažide pakkumistest, mis võivad teie vajadustele vastata. Oluline on võrrelda erinevaid pakkumisi ja leida sobiv garaaž oma eelarvega.

Garaaži kuulutuse numberGaraaži suurusAsukohtHind
1234520 m²Tallinn kesklinn20 000 €
6789030 m²Tartu25 000 €

Need on vaid mõned näited saadaval olevatest garaažide müügikuulutustest. Soovitame külastada eelnimetatud kinnisvaraporteale ja lehti ning teha endale selgeks, millised garaažid on saadaval müügiks Tallinnas ja üle Eesti. Oluline on võtta aega ja leida endale sobiv garaaž, mis vastab teie vajadustele ja eelarvele.

Odavate garaažide müük Tallinnas

Kui otsite odavat garaazi müüki Tallinnas, siis siin on teile lai valik sobivaid võimalusi. Tutvustame erinevaid garaaže, mis sobivad teie eelarvele ning pakuvad taskukohaseid hindu. Allpool on mõned näited odavatest garaažidest, mis on müügil Tallinnas:

 1. Suurusega 20m² garaaž kesklinna lähedal – Hind: 12 000 eurot
 2. Vanem 15m² garaaž Nõmme piirkonnas – Hind: 8 500 eurot
 3. Ühistu poolt müüdav 25m² garaaž Mustamäel – Hind: 15 000 eurot

Need on vaid mõned näited odavatest garaažidest, kuid müügil on veel mitmeid teisi pakkumisi. Oluline on leida garaaž, mis vastab teie vajadustele ja eelarvele. Soovitame uurida erinevaid kinnisvaraportaale ja kuulutuste lehti, et leida parimad pakkumised odavate garaažide müügiks Tallinnas.

Odavate garaažide pakkumised Tallinnas

“Kui soovite osta odavat garaaži Tallinnas, siis tasub tutvuda erinevate kinnisvarakuulutuste lehtedega. Seal leiate mitmesuguseid garaažide pakkumisi erinevatest piirkondadest Tallinnas. Oluline on olla kannatlik ja põhjalikult uurida erinevaid pakkumisi, et leida just teile sobiv garaaž. Lisaks tasub pidada silmas ka garaažide asukohta, suurust ja täiendavaid mugavusi.”

Kokkuvõtvalt, kui otsite odavat garaazi müüki Tallinnas, siis on mitmeid sobivaid võimalusi saadaval. Uurige erinevaid garaažide pakkumisi ning võrrelge hoolikalt hindu ja tingimusi, et leida parim valik vastavalt oma eelarvele ja vajadustele.

Garaaži suurusAsukohtHind
20m²Kesklinn12 000 eurot
15m²Nõmme8 500 eurot
25m²Mustamäe15 000 eurot

Parimate garaažide müük Tallinnas

Tutvustame parimaid garaaže, mida saab osta Tallinnas. Alljärgnevad allikad pakuvad mitmekülgset valikut garaaže, mis vastavad kõrgetele standarditele ja pakuvad parimat võimalikku lahendust.

Kinnisvaraportaal

Kinnisvaraportaal pakub laia valikut erinevaid garaaže, mis on saadaval müügiks Tallinnas. Siit leiate mitmesuguseid suurusi ja valikuid, mis sobivad erinevate vajaduste ja eelarvetega. Portaali kaudu saate tutvuda ka hinna, asukoha ja muude oluliste detailidega.

Garaaži asukohtHindPindala
Kesklinn10 000 €20 m²
Lasnamäe8 500 €18 m²
Mustamäe9 500 €22 m²

Kinnisvarafirma veebileht

Kinnisvarafirma veebileht on veel üks hea võimalus leida parimaid garaaže Tallinnas. Siit leiate erinevate eelarvete ja eelistustega sobivad garaažid. Veebilehel olevad pildid ja kirjeldused aitavad teil paremini ettekujutust saada ning teha informeeritud ostuotsuse.

“See garaaž asub privaatses hoovis ja on varustatud turvasüsteemiga. Lisaks mahutab see kaks sõidukit ning on varustatud elektriga, mis võimaldab ka autode laadimist.”

Kinnisvarakuulutuste leht

Kinnisvarakuulutuste leht pakub mitmesuguseid garaažide pakkumisi müügiks Tallinnas. Siit leiate erinevates piirkondades asuvad garaažid erinevate hindadega. Leht aitab teil võrrelda erinevaid pakkumisi ning valida endale sobivaima võimaluse.

 • Kesklinn: 10 000 €
 • Lasnamäe: 8 500 €
 • Mustamäe: 9 500 €

Oleme pakkunud ülevaate parimatest garaažidest, mida saab osta Tallinnas. Kasutades eelmainitud kinnisvaraportaale ja kuulutuste lehti, saate leida endale sobiva garaazi, mis vastab teie vajadustele ja eelarvele.

Kust leida garaaže müügiks Tallinnas?

Siin on mõned võimalused, kust leida garaaže müügiks Tallinnas ja üle Eesti. Allpool leiate nimekirja erinevatest kinnisvaraportaalidest ja veebilehtedest, kus on palju garaažide müügipakkumisi. Need platvormid pakuvad laia valikut erineva suuruse, asukoha ja hinnaalusega garaaže, mis võivad sobida erinevate vajaduste ja eelarvetega ostjatele.

 1. Garaaz.ee: See veebileht keskendub täielikult garaažide müügikuulutustele Tallinnas ja üle Eesti. Saate sirvida erinevaid pakkumisi ning leida sobiva garaazi endale.
 2. KV.ee: Kinnisvaraportaal KV.ee pakub laia valikut kinnisvarapakkumisi, sealhulgas garaažide müügikuulutusi Tallinnas. Saate filtreerida otsingut vastavalt oma eelistustele ning leida sobiva garaazi.
 3. City24.ee: City24.ee on veel üks populaarne kinnisvaraportaal, kus on palju garaažide müügikuulutusi Tallinnas ja üle Eesti. Saate sirvida erinevaid pakkumisi ning võtta ühendust müüjatega.
 4. Soov.ee: Soov.ee on kuulutuste leht, kus on palju erinevaid kinnisvarapakkumisi, sealhulgas garaažide müügikuulutusi. Siin saate sirvida erinevaid pakkumisi ning võtta otse ühendust müüjaga.

Need platvormid pakuvad kõige laiemat valikut garaaže müügiks Tallinnas ja üle Eesti. Siiski võite leida ka muid kohalikke kinnisvaraportaale või veebisaite, mis pakuvad garaažide pakkumisi. Oluline on teha põhjalik uurimistöö ja võrrelda erinevaid pakkumisi, et leida endale sobiv garaaž.

Garaaz.eeKV.eeCity24.eeSoov.ee
Pakkumiste arv: suurPakkumiste arv: suurPakkumiste arv: suurPakkumiste arv: suur
Asukoht: Tallinn ja üle EestiAsukoht: Tallinn ja üle EestiAsukoht: Tallinn ja üle EestiAsukoht: Tallinn ja üle Eesti
Hinnaklass: erinevHinnaklass: erinevHinnaklass: erinevHinnaklass: erinev

Kokkuvõtteks, garaažide müügikuulutusi Tallinnas ja üle Eesti leiate mitmelt kinnisvaraportaalilt ja kuulutuste lehelt. Sirvige erinevaid pakkumisi ning võtke ühendust müüjatega, et leida endale sobiv garaaži müügipakkumine.

Sobiva garaazi müügipakkumise leidmine

Kuidas leida sobivat garaazi müügipakkumist? Jagame mõningaid näpunäiteid, mis aitavad teil valida.

 1. Tutvuge kinnisvaraportaalidega: Otsige garaažide müügikuulutusi Tallinnas erinevatel kinnisvaraportaalidel. Nendel saitidel on sageli suur valik erineva suuruse, asukoha ja hinnaastmega garaaže. Filtrite abil saate kitsendada otsingut vastavalt oma eelistustele ja eelarvele.
 2. Küsige kinnisvaramaaklerite nõu: Konsulteerige professionaalse kinnisvaramaakleriga, kes on spetsialiseerunud garaažide müügile Tallinnas. Nad omavad laialdast teadmist kohalikust turust ning saavad teile soovitada sobivaid müügipakkumisi vastavalt teie vajadustele.
 3. Uurige kinnisvarakuulutuste lehti: Lisaks kinnisvaraportaasidele tasub külastada ka kohalikke kinnisvarakuulutuste lehti. Seal võib olla müügikuulutusi, mis ei pruugi olla teistel saitidel esindatud. Võite leida ka otsekontakte omanikega, kes soovivad oma garaaži müüa ilma maaklerita.
 4. Tutvuge sotsiaalmeedia gruppidega: Sotsiaalmeedia võib olla heaks allikaks garaažide müügipakkumiste leidmisel. Liituge kohalike kinnisvaragruppidega või otsige spetsiaalseid garaažide müügigruppe. Seal võib olla kasulikku teavet ja kontakte, mida ei pruugi mujal leida.

“Hea garaaži müügipakkumise leidmine võib võtta aega, seega ärge kiirustage otsuse tegemisega. Tehke põhjalik uurimistöö ja võrrelge erinevaid pakkumisi enne lõpliku otsuse tegemist. Veenduge, et garaaž vastaks teie vajadustele nii suuruse, asukoha kui ka hinna osas.”

Garaažide müügikuulutused Tallinnas

Garaaži asukohtPindala (m²)Hind (EUR)
Kesklinn2010 000
Lasnamäe258 000
Mustamäe187 500

Ülaltoodud tabelis on näidatud mõned garaažide müügikuulutused Tallinnas erinevates piirkondades. Pange tähele, et need hinnad ja pindalad on vaid näited ning tegelikud müügipakkumised võivad erineda.

Garaažide hinnad Tallinnas ja Eestis

Kui palju maksavad garaažid Tallinnas ja üle Eesti? Tutvustame garaažide hindade keskmist taset, et anda teile ülevaade sellest, mida oodata, kui otsite garaaži ostmise või müümise võimalusi.

Garaažide hinnad Tallinnas varieeruvad sõltuvalt mitmetest teguritest, sealhulgas asukohast, suurusest ja täiendavatest mugavustest. Üldiselt võite oodata, et garaažide hinnad Tallinnas jäävad vahemikku 2000 kuni 20 000 eurot, olenevalt garaaži seisundist ja asukohast.

Üle Eesti võib garaažide hindade tase olla sarnane Tallinna piirkonnaga, kuid võib esineda ka piirkonniti erinevusi. Näiteks võib linnade keskustes asuvate garaažide hinnatase olla kõrgem kui äärelinnades või maapiirkondades. Samuti võivad garaažide hinnad erineda olenevalt piirkonna kinnisvaraturu aktiivsusest ja nõudlusest.

Tabel: Garaažide müügihindade keskmised

AsukohtGaraaži suurusMinimaalne hind (eurot)Maksimaalne hind (eurot)
Tallinn15-20 m²200020 000
Tartu10-15 m²150015 000
Pärnu10-20 m²100018 000

Märgime siiski, et need hinnad on üksnes keskmised ning tegelikud hinnad võivad varieeruda sõltuvalt individuaalsetest müügipakkumistest ja läbirääkimistest. Seetõttu on alati soovitatav uurida konkreetseid garaažide müügikuulutusi ja pöörduda kinnisvaraekspertide poole täpsema hindamise saamiseks.

Garaažide valik Tallinnas

Siin on ülevaade garaažide valikust, mida leiate Tallinnas. Olen kogunud informatsiooni erinevatest allikatest, et aidata teil leida sobivat garaazi müügipakkumist.

Tallinnas on mitmeid kinnisvaraportaale ja kuulutuste lehti, kust leiate erinevaid garaažide pakkumisi. Üks selline allikas on “Garaažide müük Tallinnas”, kus on loetletud erinevad garaažid, mida on võimalik Tallinnas osta. Siit leiate erinevaid suurusi, täiendavaid mugavusi ja muud olulist teavet garaažide valiku kohta.

Teise võimalusena soovitan külastada kinnisvarafirma veebilehti, näiteks “Garaažid müügiks Tallinnas”, kus pakutakse erinevaid garaaže müügiks Tallinnas. Samuti võite leida huvitavaid pakkumisi “Tallinna garaažide pakkumiste müügiks” lehelt, mis keskendub spetsiaalselt garaažidele.

Ärge unustage vaadata ka kinnisvaramaakleri veebilehti, näiteks “Garaažide müük Tallinnas ja selle ümbruses”. Need lehed sisaldavad üksikasjalikku teavet garaažide kohta, mis on saadaval müügiks Tallinnas ja selle ümbruses.

Ülaltoodud allikad annavad teile laia valiku garaaže erinevate vajaduste ja eelarvete jaoks. Kasutage neid ressursse, et leida endale sobiv garaaž Tallinnas.

Garaažide ost Eestis – olulised küsimused

Mida peaksite teadma garaaži ostul Eestis? Jagame olulisi küsimusi ja vastuseid.

Kui soovite osta garaaži Eestis, on oluline arvestada mitmete oluliste küsimustega. Siin on mõned peamised tegurid, mida peaksite käsitlema:

 1. Asukoht: Millises piirkonnas Eestis soovite garaaži osta? Olge teadlik ümbruskonna infrastruktuurist ja ligipääsetavusest. Mõelge ka sellele, kas soovite garaaži linnas või maapiirkonnas.
 2. Suurus: Millist suurust garaaži vajate? Kui kavatsete kasutada garaaži mitme sõiduki või muude esemete hoidmiseks, veenduge, et garaaž oleks piisavalt suur, et mahutada kogu teie vara.
 3. Hind: Mis on teie eelarve garaaži ostmiseks? Olge teadlik garaažide hindadest Eestis ning tehke kindlaks, kui palju olete valmis investeerima.
 4. Tehnilised tingimused: Kontrollige garaaži tehnilisi tingimusi, näiteks elektrisüsteemi, turvalisuse tagamiseks kasutatavaid meetmeid ja muud olulist varustust.

Need on vaid mõned olulised küsimused, mida peaksite garaaži ostul Eestis arvestama. On soovitatav konsulteerida kinnisvaraekspertidega, et saada täpsemat teavet ja soovitusi vastavalt teie vajadustele ja eelarvele.

Kokkuvõte

Garaaži ost Eestis võib olla oluline samm. On oluline arvestada asukoha, suuruse, hinna ja tehniliste tingimustega. Tehke põhjalik uurimistöö ja konsulteerige ekspertidega, et teha teadlik otsus. Loodetavasti aitab see teave teil leida sobiva garaaži ostuks Eestis.

KüsimusVastus
Kus asub garaaž?Täpsustage soovitud piirkond Eestis.
Kui suur peab garaaž olema?Mõelge, kui palju sõidukeid või esemeid soovite garaažis hoida.
Mis on garaaži eelarve?Määrake, kui palju olete valmis investeerima.
Kas garaaž vastab tehnilistele nõuetele?Veenduge, et garaaž vastab teie vajadustele ja ootustele.

Garaažide müügi statistika Tallinnas

Milline on garaažide müügi statistika Tallinnas? Tutvustame teile statistilisi andmeid, mis annavad ülevaate garaažide müügi olukorrast linnas. Allpool on toodud mõned olulised numbrid ja faktid, mis võivad olla kasulikud neile, kes otsivad garaaži müügipakkumisi.

1. Müügihindade trend: Viimase aasta jooksul on Tallinnas märgata olnud garaažide müügihindade kerget tõusu. Keskmine müügihind on hetkel umbes 10 000–15 000 eurot, kuid see võib olenevalt asukohast ja suurusest varieeruda.

2. Müügiperiood: Garaažide müügiperiood Tallinnas on tavaliselt suhteliselt kiire. Enamik müügipakkumisi leiab uue omaniku mõne kuu jooksul. Siiski võib see aeg pikeneda, kui müügihind on kõrgem või kui garaaž asub vähem populaarses piirkonnas.

3. Populaarsed piirkonnad: Mõned linnaosad ja linnakud on eriti nõutud garaažide müügi jaoks. Nendeks piirkondadeks on näiteks Kesklinn, Kristiine ja Lasnamäe. Need piirkonnad pakuvad hea infrastruktuuri ja ligipääsu ning on seetõttu atraktiivsed ostjatele.

GaraažipiirkondKeskmine müügihind (EUR)Keskmine müügiperiood
Kesklinn15 0003 kuud
Kristiine12 0002 kuud
Lasnamäe10 0004 kuud

Need andmed on üldistatud ning võivad varieeruda vastavalt konkreetsele garaažile ja müügiolukorrale. Seega on alati soovitatav uurida täpsemat teavet konkreetse garaaži müügikuulutuse kohta.

Kokkuvõte

Kokkuvõtteks andsime teile ülevaate garaažide müügist Tallinnas ning loodame, et see aitab teil leida sobiva garaazi müügipakkumise. Siin on mõned olulised aspektid ja teabeallikad, mida võite kasutada garaaži ostmise protsessis.

Garaažide müügikuulutused Tallinnas

Üks võimalus leida sobiv garaaz müük Tallinnas on vaadata erinevaid kinnisvaraportaale ja kuulutuste lehti. Seal on palju garaažide müügikuulutusi, mis võivad vastata teie vajadustele. Tutvuge erinevate saitidega ning võrrelge hindu ja tingimusi.

Odavate garaažide müük Tallinnas

Kui olete huvitatud odavama garaaži ostust, võite leida mitmeid võimalusi Tallinnas. Erinevad kinnisvaraportaalid ja kuulutuste lehed pakuvad laia valikut odavaid garaaže erinevate vajaduste ja eelarvete jaoks. Tutvuge erinevate pakkumistega ning leidke endale sobiv garaaž.

Parimate garaažide müük Tallinnas

Kui otsite parimate garaažide müügipakkumisi Tallinnas, siis tasub pöörduda usaldusväärsete kinnisvarafirmade või maaklerite poole. Nad tutvustavad teile kõrgetele standarditele vastavaid garaaže ning pakuvad parimat võimalikku lahendust. Küsige nõu ja leidke endale sobiv garaaž.

Loodame, et see teave aitab teil leida sobiva garaazi müügipakkumise. Tutvuge erinevate allikatega ning tehke informeeritud otsused oma garaaži ostu kohta. Leidke endale sobiv garaaž ning nautige mugavust ja turvalisust, mida see pakub.

FAQ

Q: Kuidas leida garaaže müügiks Tallinnas?

A: Garaaže müüakse erinevatel kinnisvaraportaalidel ja kuulutuste lehtedel. Soovitame uurida neid veebisaite, kust leiate palju erinevaid garaažide pakkumisi Tallinnas ja üle Eesti.

Q: Millised on garaažide hinnad Tallinnas ja Eestis?

A: Garaažide hinnad Tallinnas ja üle Eesti võivad varieeruda sõltuvalt asukohast, suurusest ja muudest teguritest. Soovitame uurida erinevaid müügikuulutusi, et saada ülevaade garaažide hinnaastmetest.

Q: Kuidas leida sobivat garaazi müügipakkumist?

A: Sobiva garaazi müügipakkumise leidmiseks soovitame võrrelda erinevaid müügikuulutusi. Oluline on arvestada ka garaaži asukohta, suurust, lisamugavusi ning hindu. Tutvuge erinevate pakkumistega ja valige endale sobivaim.

Q: Milliseid garaaže on Tallinnas saadaval?

A: Tallinnas on saadaval erineva suurusega, asukohaga ja hinnaastmega garaaže. Tutvuge erinevate kinnisvaraportaalide ja müügikuulutustega, et näha laiemat valikut garaažidega, mida saate osta Tallinnas.

Q: Millised on olulised küsimused garaaži ostmisel Eestis?

A: Garaaži ostmisel Eestis on oluline arvestada erinevate õiguslike aspektidega, tehingute läbiviimisega ning muude oluliste küsimustega. Soovitame saada professionaalset nõu ja uurida põhjalikult kõiki vajalikke dokumente enne ostu sooritamist.

Q: Millised on garaažide müügi statistika Tallinnas?

A: Garaažide müügi statistikat Tallinnas on võimalik jälgida erinevate andmeallikate kaudu. Saate ülevaate müügihindade trendidest ja müügiperioodidest, mis võivad aidata teil teha informeeritud valikuid.

Comments (

)