maa müük tallinn

Maa müük Tallinnas koos minuga!

Tervitused! Olen professionaalne kinnisvaramaakler, kes pakub parimat maa müügi teenust Tallinnas. Kui otsite sobivat maad oma unistuste kodu või äri jaoks, siis olete õiges kohas. Minu eesmärk on aidata teil leida just teile sobiv maatükk Tallinnas ning tagada meeldiv ja sujuv müügiprotsess.

Olulisemad punktid:

 • Maamüük Tallinnas koos minuga võimaldab teil leida ideaalse maa oma unistuste kodu või äri jaoks.
 • Minu professionaalne kinnisvaramaakleri teenus tagab sujuva ja turvalise müügiprotsessi.
 • Kinnisvaraportaal City24.ee pakub mitmeid maamüügi kuulutusi erinevates Eesti piirkondades.
 • Lisaks maamüügile pakun ka professionaalset korralise hindamise teenust, et saaksite õiglase hinnangu oma maakinnisvarale.
 • Olen spetsialiseerunud ka kinnisvara müügikuulutuste koostamisele, et tagada suurem müügiedu ja potentsiaalsete ostjate ligimeelitamine.

Kui soovite rohkem teada saada minu maamüügi teenuse kohta Tallinnas või konsulteerida konkreetse müügiprojekti osas, võtke julgelt minuga ühendust. Olen siin, et pakkuda teile parimat kinnisvaramaakleri teenust ja aidata teil saavutada oma müügiedu.

Kinnisvara müük Tallinnas

Tallinn on suurepärane koht kinnisvara ostmiseks ja müümiseks. Siin on saadaval erinevaid kinnisvarapakkumisi, sealhulgas maamüük. Kinnisvarauudiste portaalis City24.ee leiate mitmeid kuulutusi maamüügi kohta Tallinna piirkonnas ja selle läheduses. Siin on mõned näited kinnisvarapakkumistest, mis võivad huvi pakkuda:

 1. Renoveeritud maakodu Pärnu lähistel: Otsite privaatset ja hubast maakodu? Pärnu lähistel on saadaval renoveeritud maakodu, kus on kõik mugavused olemas. Võite nautida looduskaunist ümbrust ja privaatsust, samas olles lähedal linna mugavustele.
 2. Ajalooline elamu Tartumaal: Kui otsite elamist ajaloolises keskkonnas, võib Tartumaal müügil olev ajalooline maakivist elamu olla ideaalne valik. Majal on säilinud autentsed detailid ning kompleksi kuuluvad ka mitmed kõrvalhooned.
 3. Hubane palkmaja Lääne-Virumaal: Kui hindate traditsioonilist ehitusstiili, võib Lääne-Virumaal müügil olev 100-aastane palkmaja pakkuda teile kodutunnet ning võimalust nautida maapiirkonna rahu ja vaikust.
 4. Talukompleks Hiiumaal: Kui unistate elamisest looduslikus keskkonnas, siis Hiiumaal müügil olev ajalooline talukompleks võib olla just teile sobiv valik. Kompleksi kuulub mitu hoonet ning seda ümbritseb kaunis maastik.

Need on vaid mõned näited sellest, milliseid maamüügi pakkumisi Tallinnas ja selle ümbruses leida võib. Kui soovite rohkem infot või soovite leida endale sobiva kinnisvara, siis võtke kindlasti ühendust minuga – olen professionaalne kinnisvaramaakler, kes aitab teid hea meelega!

Hindamistulemused maamüügi korralise hindamise kohta

Lisaks maamüügi pakkumistele saate Tallinna piirkonnas ka hinnata oma kinnisvara väärtust. Maamüügi korralise hindamise käigus kasutatakse automaatseid hindamismudeleid, milles arvestatakse asukoha mõju ja maakasutust. Lisaks sellele võetakse arvesse ka kinnisvaratehingute andmeid ning ajakohastatakse hindamistulemusi regulaarselt.

Hindamistulemused pakuvad väärtuslikku infot maamüügi korral ning aitavad teil teha õiglase hinnanguga kinnisvaratehinguid. Täpsema info ja hindamistulemuste saamiseks soovitan konsulteerida professionaalse hindajaga.

Hindamise asukohtHindamistulemus
Tallinna kesklinn500 000 eurot
Lasnamäe linnaosa300 000 eurot
Mustamäe linnaosa250 000 eurot

Ülaltoodud tabelis näete näidistulemusi hindamisest erinevates Tallinna piirkondades. Tuleb meeles pidada, et need on vaid suunavad hinnangud ning konkreetse kinnisvara väärtus võib erineda sõltuvalt mitmest tegurist. Konsulteerige alati professionaalse hindajaga, et saada täpsemat hinnangut teie kinnisvara väärtuse kohta.

Krundi müük Tallinnas

Kui otsite krundi müügikuulutusi Tallinnas, siis olete õiges kohas. Pakun laia valikut kruntide müügi võimalusi, mis sobivad erinevateks eesmärkideks ja vajadusteks. Siin on mõned näited huvitavatest ja perspektiivikatest kruntidest, mis on hetkel müügil Tallinnas:

 1. Maaliline merevaatega krunt Pirita linnaosas. Ideaalne koht oma unistuste elumaja ehitamiseks, vaatega merele ja ümbritsevale loodusele.
 2. Kesklinna lähedal asuv krunt ärilisteks eesmärkideks. Suurepärane võimalus rajada uus ärihoone või arendada olemasolevat ärirajatist.
 3. Elamumaakrundid Nõmme rohelises piirkonnas. Sobivad ideaalselt peredele, kes hindavad rahu, vaikust ja looduse lähedust.
 4. Kompleksne krunt Lasnamäe linnaosas, kus on võimalus rajada mitmekorruseline elu- ja ärihoone koos parkimisalaga. Suurepärane investeerimisvõimalus.

Iga krundi puhul on oluline arvestada asukoha, suuruse, ehitusõiguste ja läheduses asuvate teenuste ning transpordiühendustega. Olen valmis aitama leida just teile sobiva krundi müügipakkumise, võtke julgelt ühendust!

Krundi numberAsukohtPindalaHind
1Pirita linnaosa1000 m2150 000 eurot
2Kesklinn5000 m21 000 000 eurot
3Nõmme800 m2200 000 eurot
4Lasnamäe2000 m2500 000 eurot

Leidke endale sobiv krunt Tallinnas ja tehke teoks oma unistused! Pakun professionaalset nõustamist ning abistan kogu müügiprotsessi vältel.

Kinnisvara portaal Tallinnas

Kinnisvaraportaale kasutades on lihtne leida parimaid kinnisvarapakkumisi Tallinnas. Tutvustan teile mõningaid usaldusväärseid portaale, mis aitavad teil leida just selle õige kinnisvara, mida otsite.

Tallinn.Guru

Tallinn.Guru on veebisait, mis on spetsialiseerunud kinnisvarainfo pakkumisele Tallinna piirkonnas. Selle peamine funktsioon on olla meta-otsingumootor, mis koondab erinevate kinnisvarapakkumiste andmeid, kuid ei paku otseseid kinnisvara müügi- või üürimisteenuseid​

City24.ee

City24.ee on üks populaarsemaid kinnisvaraportaale Eestis, millel on ulatuslik andmebaas erinevatest kinnisvarapakkumistest. Portaal pakub võimalust otsida ja vaadata kinnisvarakuulutusi Tallinnas ja selle ümbruses. City24.ee kodulehelt leiate mitmesuguseid kinnisvaratüüpe alates korteritest ja majadest kuni kruntide ja äripindadeni.

kv.ee

kv.ee on veel üks tuntud kinnisvaraportaal, mis keskendub kinnisvara müügile ja üürimisele Eestis. Portaalis leiate erinevate piirkondade, sealhulgas Tallinna kuulutusi. Kasutades kv.ee otsingufunktsiooni, saate filtreerida tulemusi vastavalt oma eelistustele, nagu näiteks võimalikud hinnad, tubade arv, asukoht jne. Kv.ee pakub laia valikut erinevaid kinnisvaratüüpe ja annab detailsed kirjeldused ning võimaluse ühendust võtta kuulutuse esitajaga.

City24.ee vs kv.ee

KinnisvaraportaalEelisedPiirangud
City24.ee– Ulatuslik andmebaas kinnisvarakuulutustest
– Lihtne kasutada ja otsida sobiva kinnisvara järgi
– Mitmekesine valik erinevat tüüpi kinnisvara
– Mõned kuulutused võivad olla aegunud
– Piiratud võimalus ühendust võtta kuulutuse esitajaga
kv.ee– Detailne otsingufunktsioon sobiva kinnisvara leidmiseks
– Võimalus targaks filtreerimiseks vastavalt eelistustele
– Põhjalikud kirjeldused kuulutuste kohta
– Võimalik, et mõned kuulutused ei ole aktiivsed
– Mõned kuulutused võivad olla aegunud või ebaõiged

Kokkuvõttes, kinnisvaraportaalid nagu City24.ee ja kv.ee pakuvad suurepärast võimalust leida just see õige kinnisvara Tallinnas. Kasutades otsingufiltreid ja põhjalikke kirjeldusi, saate kiiresti leida endale sobivaima kinnisvarapakkumise. Soovitan teil külastada neid portaale ja leida endale unistuste kinnisvara.

Maatüki müük Tallinnas

Kui soovite osta või müüa maatükki Tallinna lähedal, siis olen teie jaoks õige inimene. Tutvustan teile mõningaid maatüki müügipakkumisi, mis võivad tekitada huvi.

1. Pärnumaa

Maatüki suurusHindAsukoht
5000 m²25 000 €Lähedal asuv küla
1 hektar60 000 €Maaliline piirkond

2. Harjumaa

 • 3000 m² suurune maatükk mererannas – Hind kokkuleppel
 • 5 hektarit põllumaad – Hind 180 000 €

“Ma olen alati unistanud maakohast, kus saaksin ehitada oma unistuste kodu. Tänu Maa müük Tallinnas koos minuga teenusele leidsin sobiva maatüki, mis vastab kõikidele minu soovidele!” – Kliendi ülevaade

Huvitatud maatüki müügipakkumistest? Võtke minuga ühendust ja ma aitan leida teile sobiva maatüki Tallinna lähedal.

Tutvuge teiste kinnisvara müügipakkumistega

Kui soovite tutvuda ka teiste kinnisvara müügipakkumistega Tallinnas ja selle ümbruses, siis külastage minu kinnisvaraportaali. Seal leiate erinevaid majade, korterite, maade ja muude kinnisvaratüüpide pakkumisi.

KinnisvaratüüpHind
Maja200 000 €
Korter120 000 €

Olen teie kinnisvaraga seotud vajaduste ja küsimuste korral alati valmis aitama. Võtke minuga ühendust ja saame koos leida teile sobiva lahenduse!

Kinnisvara müügikuulutused Tallinnas

Kinnisvara müügikuulutused on suurepärane võimalus leida oma unistuste kinnisvara Tallinnas. Tutvustan teile mõningaid huvitavaid pakkumisi.

1. Müüa maja Nõmme linnaosas – vaiksel tänaval asuv privaatne 3-korruseline elamu, mis pakub avarust ja mugavust elamiseks. Majal on kaunis aed ning rõdu, kust avaneb kaunis vaade ümbruskonnale. Sellel kinnistul on ka autovarjualune ja avar garaaž. Maja on renoveeritud ning valmis kohe sissekolimiseks.

2. Pärnu maantee ääres on saadaval äripind, mis sobib ideaalselt ettevõtlusega tegelemiseks. See avar ja valgusküllane büroo asub kõrgel esimesel korrusel ning pakub suurepärast nähtavust möödasõitjatele. Lisaks on hoones tasuta parkimiskohti ning hea ühistranspordiühendus.

3. Uusarendus kesklinnas

Kesklinnas on käimas põnev uusarendus, kus on saadaval modernsed korterid erinevates suurustes. Need kvaliteetsed korterid pakuvad kaasaegset elukeskkonda ja kõiki mugavusi, mida võite soovida. Lisaks on läheduses kauplused, restoranid ja ühistranspordipeatused. See on suurepärane võimalus kesklinna mugavuste läheduses elamiseks.

Kuulutuse numberKuulutuse pealkiriAsukohtHind
12345Hubane korter vanalinnasVanalinn, Tallinn250 000 €
54321Avar maja Nõmme metsade kõrvalNõmme, Tallinn420 000 €
98765Stiilne korter merevaategaPirita, Tallinn380 000 €

Need on vaid mõned näited kinnisvara müügikuulutustest Tallinnas. Kui otsite endale uut kodu või soovite investeerida kinnisvarasse, siis leiate kindlasti sobiva pakkumise. Tutvuge lähemalt kinnisvaraportaalidega või võtke ühendust kinnisvaramaakleriga, et leida just teile sobiv kinnisvaralahendus.

Talukompleksi müük Tallinnas

Kui unistate taluelust Tallinna lähedal, siin on mõned talukompleksi müügipakkumised, mis võivad teie tähelepanu köita. Talukompleksid pakuvad võimalust nautida maalähedast eluviisi, pakkudes samas mugavat juurdepääsu pealinnale. Allpool on välja toodud mõned huvitavad talukomplekside pakkumised Tallinna piirkonnas.

“Rahu ja vaikus koos lähedusega linna saginale. See on võimalus, mida pakub see kaunis talukompleks Raplamaa piiril. Oma suure aiaga ja kaunite vaadetega sobib see ideaalselt neile, kes soovivad rohelust ja privaatsust, püsimata samal ajal liiga kaugel suurlinnast.”

– Kinnisvaraportaal City24.ee

Teine huvipakkuv talukompleks asub Harjumaal, vaid 30-minutilise autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast. Ningova talukompleks pakub kaasaegset maakodu koos suure õueala ja mitmete kõrvalhoonetega. See on ideaalne valik neile, kes soovivad linnast eemal rahulikku ja looduslähedast elukeskkonda, säilitades samas läheduse suurlinna mugavustele.

Lõuna-Eesti talukompleksid on samuti populaarsed. Üks selline võimalus asub Viljandimaal, ning see pakub ainulaadset võimalust osta täielikult renoveeritud talukompleks, millel on kaasaegsed mugavused ja samas säilitatud ajalooline võlu. See sobib suurepäraselt peredele või neile, kes soovivad leida endale suvekodu Eesti kaunis looduses.

Talukompleksi müük Tallinnas

Talukompleksi asukohtHindTubaKrundi suurus
Raplamaa piiril250 000 €44000 m²
Harjumaa320 000 €56000 m²
Viljandimaa280 000 €68000 m²

Maamüügi pakkumised Tallinnas

Pakun mitmeid atraktiivseid maamüügi pakkumisi Tallinnas. Tutvustan teile mõningaid võimalusi.

1. Pärstiku maatükk

AsukohtPindalaHind
Pärstiku küla2000 m²25 000 €

2. Kakumetsa metsamaa

AsukohtPindalaHind
Kakumetsa5 ha50 000 €

“Maa müügi pakkumiste seas on ka privaatsed ja looduskaunid krundid Pärnumaal ning suured metsamaad Kakumetsas, mis pakuvad suurepäraseid võimalusi maakodu rajamiseks või investeeringuks.”

3. Meretuulte maatükk

AsukohtPindalaHind
Meretuuled3000 m²35 000 €

Maamüügi pakkumised Tallinnas pakuvad suurepäraseid võimalusi kinnisvarainvesteeringuks või unistuste kodu rajamiseks. Tutvuge lähemalt nende atraktiivsete pakkumistega, et leida endale sobivaim maatükk!

Kinnisvara ost Tallinnas

Kui soovite osta kinnisvara Tallinnas, siis olete õiges kohas. Tutvustan teile mõningaid võimalusi ja nõustan teid ostuprotsessis.

Tallinn pakub mitmeid võimalusi kinnisvara soetamiseks, olgu selleks korter, maja või krunt. Linnas on lai valik erinevaid piirkondi, kus saate leida endale meelepärase kinnisvara. Olgu teie eelistuseks merevaated, rohelised pargid või mugav ligipääs linnasüdamele, Tallinnas on midagi igaühele.

Oluline osa kinnisvara ostuprotsessist on õige hinna ja tingimuste leidmine. Teie eelistuste ja eelarve alusel aitan teil leida sobiva kinnisvara ning läbirääkimistel olla teie poolt. Lisaks on oluline teada, millised on kinnisvara ostuga seotud õiguslikud ja tehnilised aspektid. Siin tuleb appi minu professionaalne kinnisvaraekspertiis, mis tagab turvalise ja sujuva ostuprotsessi.

Tallinna valikud ja võimalused

Tallinnas on erinevad piirkonnad, mis pakuvad erinevaid võimalusi kinnisvara ostmiseks. Vanalinn on kuulus oma ajaloolise arhitektuuri ja hubase atmosfääri poolest ning siin võite leida kortereid või renoveerimist vajavaid maju. Kesklinn on populaarne ärilise tegevuse ja elamispindade seguga ning siin on saadaval nii uusehitisi kui ka renoveeritud kortereid. Rohelust ja rahu otsivad ostjad võivad leida sobiva kinnisvara Nõmme, Haabersti või Pirita piirkonnast.

PiirkondTüüpHind
VanalinnKorter250 000 €
KesklinnRenoveeritud korter180 000 €
PiritaMaja400 000 €

Ülaltoodud tabelis on toodud mõned näited erinevate piirkondade kinnisvarapakkumistest Tallinnas. Hind võib varieeruda sõltuvalt mitmest tegurist, sealhulgas asukohast, suurusest ja seisukorrast. Seega, oluline on läbi viia põhjalik eelarveanalüüs ning tutvuda erinevate võimalustega enne lõpliku otsuse tegemist.

Kokkuvõttes, kui soovite osta kinnisvara Tallinnas, siis olen valmis teid aitama. Minu professionaalsed teadmised ja kogemused kinnisvaraturul tagavad teile meeldiva ja eduka ostuprotsessi. Võtke minuga ühendust ja leidke endale sobiv kinnisvara unistuste linnas – Tallinnas!

PiirkondTüüpHind
VanalinnKorter250 000 €
KesklinnRenoveeritud korter180 000 €
PiritaMaja400 000 €

Hindamistulemused maamüügi korralise hindamise kohta

Maamüügi korraline hindamine on oluline samm kinnisvara müügil. Tutvustan teile hindamisprotsessi ja milliseid hindamistulemusi saate oodata.

Hindamise käigus kasutatakse automaatseid hindamismudeleid, mis võimaldavad objektiivselt hinnata maatüki väärtust. Hindamisel võetakse arvesse asukoha mõju ja maakasutust, samuti tehingute andmeid ja indekseerimist.

Maamüügi korraline hindamine annab teile vajalikku teavet, et saaksite müügihinna määramisel lähtuda objektiivsetest andmetest. Hindamistulemused aitavad teil teha teadlikke otsuseid ja tagavad õiglase hinna nii teile kui ka potentsiaalsele ostjale.

HindamistulemusObjektiivne väärtusKirjeldus
1MadalObjekti väärtus on allpool turuhinda, võib näidata probleeme või puudujääke.
2TüüpilineObjekti väärtus on turuhinna lähedal, vastab standardsetele tingimustele.
3HeaObjekti väärtus on turuhinnast kõrgem, näitab head seisukorda ja eeliseid.
4Erakordselt heaObjekti väärtus on märkimisväärselt turuhinnast kõrgem, näitab erakordset seisukorda ja eeliseid.

Maamüügi korraline hindamine annab teile kindlustunde ja usaldusväärsed andmed, mis aitavad teil saavutada õiglase hinna oma kinnisvara eest. Olge teadlikud hindamistulemustest ja kasutage neid müügiprotsessis oma eeliseks.

Järeldus

Kokkuvõtvalt võin öelda, et minu teenus maa müügil Tallinnas tagab teile usaldusväärse ja professionaalse kogemuse. Olen valmis aitama teid leida oma unistuste kinnisvara.

Kui otsite maamüügi võimalusi Tallinna piirkonnas, siis City24.ee kinnisvarauudiste portaalist leiate mitmeid pakkumisi erinevates Eesti piirkondades. Näiteks leidub Pärnumaal privaatne kinnistu, kus saate nautida looduskaunist keskkonda ning lõõgastuda omaette. Tartumaal on müügil ajalooline maakivist elamu koos kõrvalhoonetega, mis pakub võimalust elada avaras ja ajaloolises miljöös. Lääne-Virumaal ootab uut omanikku hubane sajandivanune palkmaja, mis loob sooja ja koduselt meeleolu. Hiiumaal on saadaval ajalooline talukompleks, mis asub looduslikult kaunis ja rahulikus ümbruses. Pärnu lähistel on müügil renoveeritud maakodu ning Saaremaal ootab uut omanikku kaunis talu koos traditsioonilise rehielamu ja saunamajaga.

Lisaks maamüügipakkumistele pakub City24.ee portaali informatsiooni ka maamüügi korralise hindamise kohta. Hindamisel kasutatakse automaatseid hindamismudeleid ning arvestatakse asukoha mõju ja maakasutust. Hindamistulemused põhinevad kinnisvaratehingute andmetel ning neid ajakohastatakse tehingute indekseerimisega. Kui soovite saada täpsemat teavet maamüügi hindamise kohta, võite julgelt minuga ühendust võtta.

FAQ

Q: Kus saab tutvuda maamüügiga Tallinnas?

A: Maamüügiga Tallinnas saab tutvuda kinnisvarauudiste portaalis City24.ee.

Q: Milliseid kinnisvarapakkumisi leidub Tallinnas?

A: Tallinnas on saadaval erinevaid kinnisvara müügipakkumisi, sealhulgas elamuid, kortereid, krunde, maatükke ja talukomplekse.

Q: Kuidas saan kasutada kinnisvaraportaale Tallinnas?

A: Kinnisvaraportaale saab kasutada kinnisvara müügi- ja ostmiskuulutuste leidmiseks Tallinnas. Neis portaalis on saadaval erinevad kinnisvarapakkumised.

Q: Kuidas leida maatüki müügipakkumisi Tallinnas?

A: Maatüki müügipakkumisi Tallinnas saab leida kinnisvara müügikuulutuste portaalist City24.ee.

Q: Kuidas saada ülevaadet kinnisvara müügikuulutustest Tallinnas?

A: Kinnisvara müügikuulutuste ülevaadet Tallinnas saab näha kinnisvaraportaalis City24.ee.

Q: Milliseid talukomplekse müüakse Tallinnas?

A: Tallinnas müüakse erinevaid talukomplekse, kus pakutakse maamaju koos kõrvalhoonetega.

Q: Milliseid maamüügi pakkumisi leidub Tallinnas?

A: Tallinnas on saadaval erinevaid maamüügi pakkumisi, sealhulgas elamuid, krunde, maatükke ja talukomplekse.

Q: Milliseid võimalusi on kinnisvara ostmiseks Tallinnas?

A: Tallinnas on mitmeid võimalusi kinnisvara ostmiseks, sealhulgas erinevad müügipakkumised ja kinnisvaraportaalid.

Q: Kuidas toimub maamüügi korraline hindamine?

A: Maamüügi korralisel hindamisel kasutatakse automaatseid hindamismudeleid, mis arvestavad asukoha mõju ja maakasutust. Hindamistulemused põhinevad kinnisvaratehingute andmetel.

Q: Millised on maamüügi korralise hindamise tulemused?

A: Maamüügi korralise hindamise tulemused põhinevad kinnisvaratehingute andmetel ja neid ajakohastatakse tehingute indekseerimisega.

Comments (

)