kinnisvaraga seotud nõustamine

Professionaalne kinnisvaraga seotud nõustamine Eestis

Tere, olen spetsialiseerunud kinnisvaraga seotud nõustamisele Eestis ning pakun teile oma professionaalseid teenuseid. Kas olete otsimas abi kinnisvaraotsuste tegemisel või otsite professionaalset abi kinnisvara vahendamisel, hindamisel või investeerimisel? Siis olete õiges kohas!

Minu teenused hõlmavad mitmeid valdkondi, sealhulgas kinnisvara vahendamine, hindamine, investeerimine, nõustamine ja haldus. Mul on suur kogemus kinnisvaraprojektidega ning olen valmis teid aitama oma teadmiste ja professionaalsusega.

Koostöös ettevõtetega nagu UUS MAA Kinnisvarabüroo, Newsec ja RV Õigusbüroo, pakume teile täielikku kinnisvaraga seotud nõustamisteenust. Need ettevõtted on tunnustatud oma valdkonna parimateks ning pakuvad mitmeid teenuseid, mis hõlmavad elamispindade vahendamist ja hindamist, ärikinnisvara täisteenust, uusarenduste turundamist ja projektijuhtimist ning juriidilist nõustamist.

Olulised võtmepeatükid:

 • Kinnisvara vahendamine ja hindamine
 • Kinnisvarainvesteeringud ja -strateegia
 • Ärikinnisvara täisteenus
 • Uusarenduste turundamine ja projektijuhtimine
 • Kinnisvarajuriidiline nõustamine

Kinnisvara vahendamine ja hindamine

Olen spetsialiseerunud kinnisvara vahendamisele ja hindamisele ning aitan teil leida sobiva ostja või müüa oma kinnisvara parima hinnaga. Kinnisvara vahendamine on oluline protsess, mis nõuab teadmisi turu trendidest, müügistrateegiatest ja läbirääkimisoskustest. Minu eesmärk on tagada, et teie kinnisvara jõuaks õigete ostjateni, kes hindavad selle õiglase turuhinna eest.

Kui soovite oma kinnisvara müüa, pakun teile kogu vajalikku tuge ja juhendamist selles protsessis. Alustame kinnisvara hindamisest, et määrata õige müügihind, mis peegeldab teie vara väärtust ja turuolusid. Seejärel koostan atraktiivse turundusstrateegia, kasutades laialdast võrgustikku ja online-platvorme, et jõuda suurema huviliste ringini. Käin potentsiaalsete ostjatega vaatamas ja tutvustan teie vara parimaid külgi. Kui saame pakkumisi, aitan teid läbirääkimistel, et saavutada teile soodne tehing.

Kinnisvara hindamine

Kinnisvara hindamine on oluline protsess, mis aitab teil määrata oma vara õige väärtuse. Kasutades põhjalikke teadmisi kinnisvaraturust, analüüsin teie vara asukohta, seisukorda, suurust, varasemat müügihinda ning võrdlen seda teiste sarnaste kinnisvarade müügihindadega piirkonnas. Koostan teile põhjaliku hindamisaruande, mis annab teile selge ülevaate teie vara turuväärtusest. Seejärel saate arutada edasi, kuidas soovite oma kinnisvara müüa või millist hinda olete valmis vastu võtma.

Kinnisvara VahendamineKinnisvara Hindamine
Konsultatsioon ja turuülevaadeAsukoha, seisukorra ja suuruse analüüs
Turundus- ja müügistrateegia koostamineVõrdlus teiste sarnaste kinnisvarade müügihindadega piirkonnas
Ostjate leidmine ja vaataminePõhjalik hindamisaruande koostamine
Läbirääkimised ja tehingute sõlmimineNõustamine müügihinna määramisel

Kinnisvara vahendamine ja hindamine on keerukad protsessid, mille edukaks läbiviimiseks on vaja kogemusi, teadmisi ja strateegilist lähenemist. Usaldage oma kinnisvara minu professionaalsele ekspertiisile ja laske mul aidata teil teha parimaid otsuseid ning saavutada soovitud tulemusi. Olen teie jaoks olemas, et pakkuda teile usaldusväärset kinnisvaranõustamist ja tuge kogu protsessi vältel.

Kinnisvarainvesteeringud ja -strateegia

Kinnisvarainvesteeringud võivad olla suurepärane võimalus oma raha kasvatamiseks ning aitan teil leida parimaid kinnisvaraprojekte ja strateegiaid. Kinnisvaraturg on dünaamiline ja pidevalt muutuv ning seetõttu on oluline teha teadlikke investeerimisotsuseid, mis põhinevad põhjalikul analüüsil ja ekspertnõustamisel.

UUS MAA Kinnisvarabüroo pakub kinnisvarainvesteeringute vahendamist, nõustamist ja projektijuhtimist, et aidata teil leida sobivaid investeerimisvõimalusi ja saavutada soovitud finants- ja ärieesmärke. Meie meeskond omab pikaajalist kogemust kinnisvaraturul ning on kursis kõige uuemate trendide ja analüüsidega, mis võimaldab meil pakkuda usaldusväärset ja kvaliteetset nõustamist.

Kinnisvaraprojektid ja -strateegia

Meie professionaalne meeskond aitab teil leida mitmekesiseid kinnisvaraprojekte, mis vastavad teie investeerimiseesmärkidele. Olgu selleks siis korterelamute arendus, ärikinnisvara või muud tüüpi kinnisvara investeeringud, meie eksperdid on valmis aitama teil leida parimaid võimalusi.

Lisaks aitame koostada pikaajalisi kinnisvarastrateegiaid, mis võimaldavad teil teha teadlikke otsuseid ning maksimeerida investeeringute potentsiaali. Meie kogemus ja teadmised turu trendidest ning analüüsidest aitavad teil kujundada tugeva strateegia, mis tagab pikaajalise edu kinnisvaraturul.

Kinnisvarainvesteeringud ja -strateegiaEelised
Kvaliteetsed kinnisvaraprojektidMeie meeskond aitab teil leida parimaid kinnisvaraprojekte vastavalt teie eelistustele ja eesmärkidele.
Põhjalikud analüüsid ja ekspertnõustamineTagame, et teie investeerimisotsused põhinevad usaldusväärsetel analüüsidel ning saate väärtuslikku nõu meie kogenud eksperdidelt.
Tugevad kinnisvarastrateegiadKoostame teiega koos pikaajalisi strateegiaid, mis aitavad teil saavutada soovitud finants- ja ärieesmärke kinnisvaraturul.

Kokkuvõttes pakume kõikehõlmavat kinnisvarainvesteeringute ja -strateegia teenust, mis aitab teil teha informeeritud otsuseid ja saavutada edu kinnisvaraturul. Olgu teie eesmärk kasvatada oma rikkust või luua passiivset sissetulekut, meie meeskond on valmis teid toetama ning pakkuma teile parimat võimalikku nõustamist.

Ärikinnisvara täisteenus

Ärikinnisvara haldamine võib olla keeruline ülesanne, kuid minu ärikinnisvara täisteenus tagab sujuva ja tõhusa protsessi. Olen spetsialiseerunud ärikinnisvara projektidele ning pakun mitmeid teenuseid, mis aitavad teil hallata ja optimeerida oma ärikinnisvara portfelli.

Minu täisteenus hõlmab põhjalikku konsultatsiooni, turundust, projektijuhtimist ja juriidilist nõustamist. Töötan tihedas koostöös klientidega, et mõista nende ärinõudeid ja eesmärke ning kohandada oma teenused vastavalt.

 • Konsultatsioon: Pakun ekspertnõustamist, mis hõlmab kinnisvara hindamist, turuülevaadet ja äriplaani koostamist. Abistan teid strateegiliste otsuste tegemisel ning aitan leida parimaid võimalusi oma ärikinnisvara arendamiseks ja haldamiseks.
 • Turundus: Loon kvaliteetseid turunduskampaaniaid, mis aitavad teil leida õigeid üürnikke või ostjaid. Kasutan mitmekülgseid kanaleid ja taktikaid, et jõuda laiema sihtgrupini ning optimeerida tulemuslikkust.
 • Projektijuhtimine: Võtan enda peale projektijuhtimise kohustused, sealhulgas ajakava koostamise, eelarvestamise, ressursside planeerimise ja meeskonna juhtimise. Tagan, et teie ärikinnisvara projektid arenevad sujuvalt ja tähtaegselt.
 • Juriidiline nõustamine: Pakun usaldusväärset juriidilist nõustamist kõigis ärikinnisvaraga seotud küsimustes. Aitan teil koostada ja läbi vaadata lepinguid ning esindada teie huve õiguslike vaidluste korral. Tagan, et teil on kõik vajalikud juriidilised alused oma ärikinnisvara haldamiseks.

Kiire ülevaade teenustest:

TeenusedKirjeldus
KonsultatsioonEkspertnõustamine, hindamine, turuülevaade, äriplaan
TurundusÜürniku või ostja leidmine, turunduskampaaniad
ProjektijuhtimineAjakava koostamine, eelarvestamine, ressursside planeerimine
Juriidiline nõustamineLepingute koostamine, õiguslik esindamine

Minu eesmärk on tagada, et teie ärikinnisvara täisteenus vastab teie vajadustele ja aitab teil saavutada oma eesmärke. Olen valmis jagama oma teadmisi ja kogemusi, et tuua teile edu ärikinnisvara valdkonnas.

Uusarenduste turundamine ja projektijuhtimine

Uusarenduste turundamine ja projektijuhtimine on olulised tegurid eduka kinnisvaraprojekti elluviimisel ning olen spetsialiseerunud just nendele valdkondadele. Turundamine on oluline selleks, et luua huvi ja tekitada nõudlus uute kinnisvaraarenduste vastu. Selleks rakendan erinevaid strateegiaid, mis hõlmavad nii traditsioonilisi kui ka digitaalseid turunduskanaleid.

Projektijuhtimine on võtmetähtsusega, et tagada projekti sujuv ja tõhus elluviimine. See hõlmab suhtlemist erinevate osapooltega, ressursside planeerimist, ajakava koostamist ning kvaliteedi- ja kulukontrolli. Olen kogenud projektijuht, kes tagab, et kõik aspektid on hoolikalt läbi mõeldud ja projekt jõuab edukalt lõpule.

Meie teenused uusarenduste turundamisel ja projektijuhtimisel:
• Turundusstrateegiate väljatöötamine
• Müügimaterjalide loomine ja levitamine
• Potentsiaalsete ostjate leidmine ja huvipakkuvate lahenduste tutvustamine
• Projekti ajakava koostamine ja ressursside planeerimine
• Eelarve jälgimine ja kulude kontrollimine
• Kvaliteedikontroll ja riskijuhtimine

Uusarenduste turundamine ja projektijuhtimine on keerulised valdkonnad, mis nõuavad põhjalikku teadmist ja kogemust. Olles spetsialiseerunud nendele valdkondadele, saan pakkuda oma klientidele tõhusaid lahendusi ning aidata neil saavutada soovitud tulemusi.

Uusarenduste projektid on põnevad ja nõudlikud ning see ongi see, mis mind selles valdkonnas köidab. Mulle meeldib luua midagi uut ja innovaatilist ning näha, kuidas kinnisvaraarendused võtavad kuju ning muutuvad elamisväärseteks ja atraktiivseteks kogukondadeks.

Kokkuvõttes pakun kõikehõlmavat lähenemist uusarenduste turundamisele ja projektijuhtimisele. Olen valmis aitama teil ellu viia edukaid kinnisvaraprojekte ning saavutada soovitud tulemusi.

Kinnisvarajuriidiline nõustamine

Kinnisvarajuriidiline nõustamine on oluline osa kinnisvaraprojektide edukast elluviimisest ning saate minu abi, et tagada õigusliku poole korrektne toimimine. Kinnisvaraga seotud õigusvaldkond on keerukas ja vajab põhjalikku mõistmist, et vältida võimalikke probleeme ja õiguslikke tagasilööke.

Minu eesmärk on pakkuda professionaalset juriidilist nõustamist kinnisvaraprojekti igas etapis. Alates lepingute koostamisest kuni menetlusdokumentide toimetamiseni ja võlgade sissenõudmiseni, olen teie usaldusväärne partner, kes tagab, et teie õigused ja huvid on kaitstud.

Kujundan ja analüüsin ka kinnisvaratehinguid, et tagada teile parimad võimalikud tingimused ja minimeerida riskid. Olen kursis kinnisvaraõiguse arengutega ning suudan neid teadmisi rakendada teie konkreetse olukorra ja vajaduste jaoks.

Kinnisvarajuriidilise nõustamise teenused:
Lepingute koostamine ja analüüs
Menetlusdokumentide koostamine ja esitamine
Võlgade sissenõudmine
Kinnisvaratehingute kujundamine ja analüüs
Riskianalüüs ja õiguslike tagasilöökide vältimine

Olen pühendunud teie edu tagamisele kinnisvaraprojektide juures ning usun, et professionaalne juriidiline nõustamine on võti selle saavutamiseks. Võtke minuga ühendust ja andke mulle võimalus aidata teil oma kinnisvaraprojektid õiguslikult hästi toimima panna.

Kinnisvaraturu trendid ja analüüs

Kinnisvaraturu trendid ja analüüs aitavad teil mõista hetkeolukorda ja prognoosida tulevikus toimuvaid muutusi. Oluline on jälgida kinnisvaraturul toimuvaid suundumusi ja analüüsida turuanalüütikute prognoose, et teha informeeritud otsuseid kinnisvaratehingute tegemisel.

Turuanalüüs aitab tuvastada erinevate kinnisvarasegmentide trende, nagu elamispinnad, ärikinnisvara ja uusarendused. Analüütikud hindavad kinnisvaraturu nõudluse ja pakkumise tasakaalu, hinnatrende, üüriturgu, investorite huvi ning muud olulised tegurid, mis mõjutavad kinnisvara hindu ja tehinguaktiivsust.

Oluline on märkida, et kinnisvaraturul võib esineda piirkonniti ja segmentide kaupa erinevusi. Seega on soovitatav kohandada oma analüüs vastavalt kinnisvaraprojekti asukohale ja tüübile. Näiteks, kui soovite investeerida korterite üüriportfelli, on oluline uurida üürituru trende selles piirkonnas ning analüüsida kohaliku üürihinnastatistika.”,

Kinnisvaraturu trendidAnalüüsi tulemusedPrognoos
Elamispindade hinnatõusKeskmised hinnad on tõusnud 5% viimase aasta jooksulOodatakse jätkuvat hinnatõusu järgmise 2 aasta jooksul
Ärikinnisvara nõudluse kasvEttevõtted otsivad aktiivselt uusi büroopinduOodatakse suurenenud nõudlust järgmise 5 aasta jooksul
Uusarenduste populaarsusÜha rohkem inimesi eelistab uusi ja kaasaegseid kinnisvaraprojekteOodatakse suurenenud huvi uusarenduste vastu järgmise 10 aasta jooksul

“,

Turuanalüüs ja trendide prognoosimine aitavad teil hinnata riski ja tagada, et teie kinnisvarainvesteeringud on tulusad. Samuti aitavad need teil planeerida oma kinnisvaraprojekte ja strateegiaid vastavalt turuolukorrale.

Hoolikas kinnisvaraturu trendide ja analüüsi jälgimine on väärtuslik tööriist iga kinnisvaraga seotud otsuse tegemisel. Oluline on teada, millised turusuundumused võivad mõjutada teie kinnisvara väärtust ja kasumipotentsiaali ning olla kursis uute võimalustega, mis võivad tekkida muutuvas turukeskkonnas.

Elamispindade vahendamine ja hindamine

Elamispindade vahendamine ja hindamine on minu põhilised teenused, mida pakun klientidele, kes soovivad osta või müüa kinnisvara. UUS MAA Kinnisvarabüroo on tuntud ja usaldusväärne partner selles valdkonnas, pakkudes kvaliteetset nõustamist ja kinnisvarateenuseid. Meie eesmärk on aidata klientidel saavutada parimad tulemused nende elamispindade tehingutes.

Üks oluline aspekt elamispindade vahendamisel on kinnisvara hindamine. Meie meeskond koosneb kogenud hindajatest, kes mõistavad täpselt kinnisvaraturu trende ja analüüsivad objekti põhjalikult. Hindamine annab klientidele kindluse õiglase hinna määramisel ning aitab nii müüjatel kui ka ostjatel teha informeeritud otsuseid.

Koostades elamispindade vahendamiseks turundusplaani, keskendume visuaalselt atraktiivsele esitlemisele ning laiaulatuslikule reklaamile erinevates platvormides. Pakume oma klientidele professionaalset fotograafiat, videopõhiseid tuure ning atraktiivset kirjalikku ja suulist müügimaterjali. Teeme kõik endast oleneva, et meie klientide kinnisvara müük oleks edukas ja sujuv.

Hüpoteeklaenulepingute vahendamine

Elamispinnad on sageli seotud hüpoteeklaenuga, mis aitab inimestel oma unistuste kodu soetada. UUS MAA Kinnisvarabüroo on koostöös pankade ja finantseerimisasutustega, et pakkuda klientidele parimaid võimalusi kodulaenu soodustuste saamiseks. Meie eksperdid aitavad klientidel leida sobivad laenupaketid, arvestades nende finantssituatsiooni ja vajadusi, ning selgitavad välja kõik kodulaenu soodustuste võimalused.

TeenusedKirjeldus
Elamispindade vahendamineAbistame kliente elamispindade ostmisel ja müümisel, hoolitsedes professionaalse turunduse, hinnakujunduse ja läbirääkimiste eest.
Kinnisvara hindamineKogenud hindajad teostavad objektide põhjalikke hindamisi, et määrata õiglane hind ja anda klientidele kindlus.
Kodulaenu soodustuste vahendamineAitame klientidel leida parimaid laenutingimusi ja saada kodulaenu soodustusi koostöös pankade ja finantseerimisasutustega.

Kinnisvarainvesteeringute vahendamine ja nõustamine

Kinnisvarainvesteeringute vahendamine ja nõustamine on minu kirg ning aitan teil leida parimaid võimalusi oma raha kasvatamiseks. Investeerimine kinnisvarasse on üks stabiilsemaid ja tulusamaid viise oma vara suurendamiseks ning mul on pikaajaline kogemus selles valdkonnas. Olen aidanud mitmeid kliente leida sobivaid kinnisvarainvesteeringuid ja koostada edukaid strateegiaid.

Kui otsite kinnisvarainvesteeringuid, siis pakun teile mitmeid võimalusi erinevate varaklasside, sealhulgas elamispindade, ärikinnisvara ja uusarenduste osas. Teenuste hulgas on kinnisvara hindamine, nõustamine, projektijuhtimine ja vahendamine. Aitan teil leida kõige atraktiivsemaid investeerimisvõimalusi ning pakun põhjalikku analüüsi, et hinnata investeeringute potentsiaali ja riske.

Kinnisvaraprojektide analüüs ja hindamine

Üks oluline osa kinnisvarainvesteeringutest on projekti analüüsimine ja hindamine. See tagab, et teete teadlikke otsuseid ja valite investeeringud, mis vastavad teie finants- ja ärieesmärkidele. Minu teenuste hulka kuulub põhjalik kinnisvaraprojektide analüüs, mis hõlmab projekti üldist potentsiaali, turunõudlust, konkurentsi ja riske. Samuti hindan investeeringute finantsmõju ja tootlust, et anda teile selge ülevaade projekti kasumlikkusest ja tasuvusest.

Teenused:Kinnisvarateenuste nõustamineKinnisvaraprojektide analüüsKinnisvarainvesteeringute vahendamine
Kirjeldus:Pakun kvalifitseeritud nõustamist kinnisvaratehingute ja investeeringute osasViin läbi põhjalikku analüüsi kinnisvaraprojektide potentsiaali, turuolude ja riskide kohtaAidan teil leida ja vahendada sobivaid kinnisvarainvesteeringuid

Kui olete huvitatud kinnisvarainvesteeringutest või vajate nõu oma olemasolevate investeeringute parendamiseks, siis võtke minuga ühendust. Mul on teadmised, kogemused ja ressursid, et aidata teil saavutada oma finants- ja ärieesmärgid kinnisvarainvesteeringute kaudu.

Kodulaenu soodustuste vahendamine

Kodulaenu soodustused on suurepärane võimalus oma unistuste kodu soetamiseks ning annan teile vajaliku abi nende saamiseks. Kinnisvarateenuste pakkujate, nagu UUS MAA Kinnisvarabüroo, üheks oluliseks teenuseks on kodulaenu soodustuste vahendamine.

UUS MAA Kinnisvarabüroo on kogenud kinnisvaraettevõte, mis on spetsialiseerunud mitmetele valdkondadele, sealhulgas kodulaenu soodustuste vahendamisele. Meie eesmärk on aidata klientidel leida sobivaid laenupakette ning saada parimad võimalikud kodulaenu soodustused.

Kinnisvarateenuste pakkujaLisateave
UUS MAA KinnisvarabürooPakub kodulaenu soodustuste vahendamist ja mitmeid teisi kinnisvarateenuseid

Meil on laialdased teadmised kinnisvaraturust ning tugevad suhted mitmete laenuandjatega, mis võimaldab meil leida parimad võimalused kodulaenu soodustuste saamiseks. Lisaks pakume oma klientidele individuaalset ja professionaalset nõustamist, et aidata neil mõista laenu tingimusi ning teha informeeritud otsuseid.

Kui soovite saada kodulaenu soodustusi ja vajate abi selles protsessis, võtke meiega ühendust. Oleme valmis aitama teil teha oma unistuste kodu soetamisel parimaid valikuid.

Baltikumi investeerimistehingute liider

Newsec on Baltikumi investeerimistehingute liider, kes pakub kinnisvaraomanikele ja investoritele kõrgetasemelist nõustamist kinnisvara soetamisel ja müümisel. Newsecil on pikaajaline kogemus ja suurepärased teadmised Baltikumi turust ning ettevõtte spetsialiseerumine ärikinnisvara tehingutele, arendusprojektidele ja korterite üüriportfellide tehingutele teeb neist tugeva partneri.

Ettevõtte kõrge professionaalsustase ja sügavad teadmised turu trendidest võimaldavad neil pakkuda klientidele tõhusat ja täpset nõustamist. Newsec pakub mitmeid teenuseid, sealhulgas vara hindamine, nõustamine, turundus ja läbirääkimised, mis võimaldavad klientidel teha parimaid otsuseid kinnisvaratehingute osas.

Newseci edu saladus peitub nende kliendikeskses lähenemises ning pühendumuses klientide eesmärkide saavutamisele. Ettevõtte suurepärane maine ja usaldusväärsus on viinud nende tunnustamiseni kinnisvaraturul. Kui otsite kinnisvaraeksperti, kes suudab teid juhendada ja aidata teil saavutada oma investeeringueesmärgid, siis Newsec on teie usaldusväärne partner!

RV Õigusbüroo kinnisvarajuristid

RV Õigusbüroo kinnisvarajuristid on eksperdid kinnisvaraõiguse valdkonnas ning pakuvad paindlikke õigusteenuseid kinnisvaraga seotud probleemide lahendamisel. Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele kõrgetasemelist õigusabi ning aidata neil mõista kinnisvaraõiguse keerulisi aspekte.

Meie professionaalne meeskond omab laialdasi teadmisi Eesti õigussüsteemist ning on kursis viimaste õigusnormide ja kohtupraktikaga. Me aitame klientidel koostada ja tõlkida lepinguid, esindada neid kohtus, nõustada vara omandamise ja müügi küsimustes ning vajadusel lahendada vaidlusi.

Teenused

 • Kinnisvaraõiguslikud konsultatsioonid
 • Lepingute koostamine ja läbivaatamine
 • Kohtuvaidluste lahendamine
 • Kinnisvara varaõiguslike probleemide lahendamine
 • Juriidiline nõustamine kinnisvaraga seotud tehingutes

“Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele kõrgetasemelist õigusabi ning aidata neil mõista kinnisvaraõiguse keerulisi aspekte.”

KinnisvarateenusedRV Õigusbüroo
Juriidiline nõustamineJah
Õigusabi lepingute koostamiselJah
Kohtuvaidluste lahendamineJah
Kinnisvara tehingute nõustamineJah

Järeldus

Kinnisvaraga seotud nõustamine Eestis on oluline osa eduka kinnisvaratehingu tegemisest ja pakun oma klientidele asjatundlikku abi selles valdkonnas. Professionaalne kinnisvaraga seotud nõustamine hõlmab mitmeid teenuseid nagu kinnisvara vahendamine, hindamine, investeerimine, nõustamine ja haldus. UUS MAA Kinnisvarabüroo on tunnustatud kinnisvarafirma, mis on tegutsenud juba üle 25 aasta ning pälvinud mitmeid auhindu. Pakume mitmekülgseid teenuseid elamispindade vahendamise ja hindamise, ärikinnisvara täisteenuse, uusarenduste turundamise ja projektijuhtimise ning juriidilise nõustamise valdkonnas.

Newsec on Baltikumi investeerimistehingute liider, kes pakub kinnisvaraomanikele ja investoritele professionaalset nõustamist kinnisvara soetamisel ja müümisel. Meie erialaks on ärikinnisvara tehingud, arendusprojektid ja korterite üüriportfellide tehingud. Koostöös usaldusväärsete institutsionaalsete investoritega oleme omandanud laialdased teadmised Baltikumi turust ning kogemuse keerukate tehingutega erinevates varaklassides. Pakume müüjatele ja ostjatele hindamist, nõustamist, turundust ja läbirääkimisi.

RV Õigusbüroo on kogenud õigusabi firma, mis pakub mitmekülgseid õigusteenuseid. Meie kinnisvarajuristidel on põhjalikud teadmised kinnisvaraõigusest, tööõigusest ja tsiviilmenetlusest ning nad on valmis aitama lepingute koostamisel, menetlusdokumentide toimetamisel ja võlgade sissenõudmisel. RV Õigusbüroo eesmärk on pakkuda klientidele paindlikku ja kvaliteetset õigusabi kinnisvaraõiguse valdkonnas.

FAQ

Q: Milliseid teenuseid pakub UUS MAA Kinnisvarabüroo?

A: UUS MAA pakub teenuseid elamispindade vahendamise ja hindamise, ärikinnisvara täisteenuse, uusarenduste turundamise ja projektijuhtimise ning juriidilise nõustamise valdkonnas. Samuti pakub UUS MAA kinnisvarainvesteeringute vahendamist, nõustamist ja projektijuhtimist ning aitab klientidel kodulaenu soodustusi saada.

Q: Millised on Newseci peamised spetsialiseerumisvaldkonnad?

A: Newsec on eriti spetsialiseerunud ärikinnisvara tehingutele, arendusprojektidele ja korterite üüriportfellide tehingutele. Neil on suurepärased teadmised Baltikumi turust ning laialdane kogemus koostöös institutsionaalsete investorite ja keerukate tehingutega erinevates varaklassides.

Q: Milliseid õigusteenuseid pakub RV Õigusbüroo?

A: RV Õigusbüroo on õigusabi firma, mis pakub paindlikke õigusteenuseid erinevates valdkondades, sealhulgas kinnisvaraga seotud probleemide lahendamisel. RV Õigusbüroo juristid on spetsialiseerunud kinnisvaraõigusele, tööõigusele ja tsiviilmenetlusele ning pakuvad abi lepingute koostamisel, menetlusdokumentide toimetamisel ja võlgade sissenõudmisel.

Comments (

)