äripindade müük

Professionaalne äripindade müük Eestis

Olen kinnisvaraekspert, kes pakub parimat äripindade müüki Eestis. Uus Maa Kinnisvarabüroo on juhtiv ettevõte, mis pakub professionaalset kinnisvara müügi ja üürileandmise teenust üle kogu Eesti. Meie eesmärk on aidata klientidel leida sobivad äripinnad ja pakkuda neile terviklikku teenust müügi alustamisest kuni tehingu sõlmimiseni.

Olulised teadmised

 • Uus Maa Kinnisvarabüroo pakub kinnisvara müügi ja üürileandmise teenust Eestis.
 • Oleme spetsialiseerunud äripindade müügile.
 • Pakume turundusplaani ja reklaame, mis aitavad tõsta vara atraktiivsust ja meelitada rohkem kliente.
 • Meie professionaalne turuanalüüs aitab määrata õiget müügihinda ja leida õige sihtgrupi.
 • Pakume ka finantseerimisvõimaluste tutvustamist, et aidata klientidel leida sobivad lahendused äripindade ostmiseks.
 • Uus Maa Kinnisvarabüroo teeb koostööd teiste büroode maakleritega, et tagada parima tulemuse saavutamine.
 • Tagasiside ja müügiaruanne on meie teenuste osa, mis on olulised äripindade müügi protsessis.
 • Läbirääkimised ostjatega on meie ekspertide võimekus, mis aitab tagada parima müügitehingu.
 • Uus Maa Kinnisvarabüroo pakub ka müügijärgset teenust ja nõustamist.
 • Meie vahendustasu äripinna müügi puhul on 2-5% lõpptehingu suurusest.

Äripindade müügikuulutused ja nende tähtsus

Äripindade müügikuulutused on oluline vahend potentsiaalsete ostjate ligimeelitamiseks. Need annavad müüjatele võimaluse tutvustada oma pakkumisi selgelt ja atraktiivselt ning jõuda suurema auditooriumini. Lisaks sellele pakuvad müügikuulutused ostjatele võimalust kiiresti leida sobivaid äripindu, mis vastavad nende vajadustele ja eelarvele.

Müügikuulutuste koostamisel on oluline pöörata tähelepanu detailidele, nagu kirjeldused, pildid, asukoht, hinnainfo ja kontaktandmed. Need elemendid aitavad potentsiaalsetel ostjatel teha informeeritud otsuseid ning võtta ühendust müüjatega. Lisaks sellele on oluline kasutada SEO-relevantseid märksõnu, nagu “äripindade müügikuulutused” ja “müügikuulutused äripindadele”, et suurendada kuulutuste nähtavust otsingumootorites.

Üks võimalus müügikuulutuste efektiivsuse suurendamiseks on nende avaldamine erinevates kanalites, näiteks kinnisvaraportaalides, sotsiaalmeedias ja ajalehtedes. Samuti on soovitatav jälgida müügikuulutuste tulemuslikkust, sealhulgas kliendi tagasisidet ja huvi, ning teha vajadusel kohandusi reklaamistrateegias.

“Äripindade müügikuulutused on oluline vahend potentsiaalsete ostjate ligimeelitamiseks.”

Müügikuulutuste eelised:
1Suurem nähtavus ja potentsiaalsete ostjate ulatus
2Informeeritud ostuotsuste tegemise võimaldamine
3Atraktiivsete pakkumiste esiletoomine
4Lihtne ühenduse võtmine müüjatega

Ühesõnaga, hästi koostatud ja hästi levitatud äripindade müügikuulutused on professionaalse äripindade müügi oluline osa. Need aitavad müüjatel oma pakkumisi esile tuua ja jõuda õigete ostjateni ning samal ajal annavad ostjatele võimaluse leida sobivaid äripindu kiiresti ja mugavalt.

Professionaalne turuanalüüs äripindade müügil

Olen spetsialiseerunud äripindade müügile Eestis, eriti Tallinna piirkonnas. Üks oluline aspekt edukaks äripindade müügiks on professionaalne turuanalüüs. See aitab mõista kinnisvaraturu hetkeolukorda ning selgitada välja parimad strateegiad ja müügihinnad, mis tagavad maksimaalse tulemuse.

Turuanalüüs hõlmab üksikasjalikku uurimistööd olemasolevate äripindade müügikuulutuste, nende müügihindade ja nõudluse kohta. See annab ülevaate turu trendidest, konkurentidest ja potentsiaalsetest ostjatest. Turuanalüüsi tulemuste põhjal saab välja töötada efektiivseid müügistrateegiaid, mis aitavad äripindu kiiremini ja soodsamalt müüa.

Professionaalne turuanalüüs tagab eduka müügi

Professionaalne turuanalüüs on oluline mitmel põhjusel. Esiteks aitab see kindlaks teha äripinna reaalse väärtuse ja õiglase müügihinna. Põhjalik analüüs turuolukorrast ja konkurentidest võimaldab määrata optimaalse hinnataseme, mis meelitab ostjaid, kuid tagab ka müüja jaoks kasumlikkuse.

Teiseks aitab turuanalüüs tuvastada müügiprotsessis esinevad takistused ja leida võimalused nende ületamiseks. Näiteks võib analüüs näidata, millised turunduskanalid on kõige tõhusamad äripindade sihtgrupi jõudmisel. Samuti saab analüüsi abil välja selgitada, milline on ostjate eelistatud äripindade suurus, asukoht ja tingimused.

Turuanalüüsi eelised:
• Müügihinna kindlaksmääramine
• Takistuste tuvastamine ja lahenduste leidmine
• Turundusstrateegiate väljatöötamine
• Ostjate eelistuste mõistmine

Professionaalne turuanalüüs on oluline samm eduka äripinna müügi tagamisel. See aitab määrata õiglase müügihinna, leida parimad müügistrateegiad ning tuvastada ostjate eelistused. Põhjalik analüüs annab müüjale vajaliku teadmise ja enesekindluse müügiprotsessi juhtimiseks.

Järelduseks võib öelda, et professionaalne turuanalüüs on hädavajalik osa äripindade müügiprotsessist. See aitab saavutada edukaid müügitulemusi ning tagab nii müüja kui ka ostja jaoks kasuliku tehingu. Kui olete huvitatud oma äripinna müügist Eestis, soovitan pöörduda usaldusväärse kinnisvaraettevõtte poole, kes pakub professionaalset turuanalüüsi ja müügiteenust.

Finantseerimisvõimalused äripindade ostmiseks

Tutvustan teile erinevaid finantseerimisvõimalusi äripindade soetamiseks Eestis. Äripinna ostmiseks võib kasutada erinevaid rahastamisvõimalusi, mis aitavad hõlbustada ettevõtte laienemist või uue äri alustamist. Siin on mõned põhilised finantseerimisvõimalused, mida tasub kaaluda:

 1. Hüpoteeklaenud: Üks levinumaid viise äripinna soetamiseks on võtta hüpoteeklaen pangast või muust finantsasutusest. Hüpoteeklaen võimaldab osta soovitud äripinna ning tagatiseks jääb ostetav vara ise. Laenuintress ja tingimused võivad erineda erinevate pankade vahel, seega on oluline võrrelda erinevaid pakkumisi enne otsustamist.
 2. Riiklikud toetusmeetmed: Eesti riik pakub mitmeid toetusmeetmeid ettevõtetele, kes soovivad osta äripinda. Näiteks võib olla võimalik taotleda toetust ärikinnisvara soetamiseks, laenu tagatiseks või rendimaksete katteks. Eesti Arengufond ning Maaelu Edendamise Sihtasutus (MES) pakuvad sageli erinevaid toetusprogramme, mida tasub uurida.
 3. Ettevõtte sisesed vahendid: Mõned ettevõtted otsustavad äripinna soetamiseks kasutada oma sisetuludest tekkivaid vahendeid. See võib olla sobiv valik, eriti kui ettevõtte rahaline seisund on hea ning soetatav äripind on vajalik ettevõtte äritegevuseks.

Oluline on meeles pidada, et erinevad finantseerimisvõimalused sobivad erinevate ettevõtete ja olukordade jaoks. Enne otsustamist tuleks hoolikalt kaaluda, milline variant on teie ettevõttele kõige sobivam ning konsulteerida vajadusel professionaalse finantsnõustajaga, kes aitab leida parima lahenduse. Enim kasutatakse hüpoteeklaene, sest need pakuvad võimalust soetada äripinda, säilitades samal ajal tegevuskapitali vabaduse. See võimaldab ettevõttel rakendada oma ressursse ja keskenduda äritegevuse arendamisele.

FinantseerimisvõimalusEelisedPiirangud
Hüpoteeklaenud– Võimaldavad äripinna soetamist
– Paindlikud tingimused sõltuvalt pangast
– Tagatisvara jääb omanikuks
– Võivad nõuda suurt omafinantseeringut
– Intressimäärad võivad varieeruda
Riiklikud toetusmeetmed– Lisaraha ettevõtte rahastamiseks
– Võimalus saada toetusi ja soodustusi
– Mõningad toetused on piiratud või konkurentsipõhised
– Taotlemisprotsess võib olla aeganõudev
Ettevõtte sisesed vahendid– Kontroll ettevõtte rahavoogude üle
– Äripinna ostmise otsustamise vabadus
– Võib vähendada ettevõtte likviidsust
– Äripinna ostmiseks vajalikud ressursid võivad olla piiratud

Koostöö teiste kinnisvarabüroodega

Pakun teile koostööd teiste mainekate kinnisvarabüroodega, et tagada parim müügitulemus. Professionaalne äripindade müük Eestis nõuab tõhusat turustamisstrateegiat ning laia potentsiaalsete ostjate võrgustikku. Teiste maakleritega koostöö võimaldab meil saavutada suurema nähtavuse ning suurendada tehingute hulka.

Koostöö teiste kinnisvarabüroodega võimaldab meil jagada müügikuulutusi ja töötada ühiselt, et jõuda rohkemate potentsiaalsete ostjateni. Lisaks võime oma klientide pakkumisi edastada teistele büroodele, kellel võib olla kliendibaasis rohkem sobivaid ostjaid. See laiendab meie võimalusi leida kiiremini ostja ja sõlmida edukas müügitehing.

Koostöö teiste maakleritega võimaldab ka vahetada kogemusi ning õppida teiste edukatelt professionaalidelt. See võib viia uute müügistrateegiate ja parimate tavadeni, mis aitavad meil pakkuda paremat teenust ja saavutada suuremat müügiedu.

1PartnerUus MaaNewsec
Äripindade müük ja üürile andmineProfessionaalne kinnisvara müük ja üürileandmine EestisTäisteenused ärikinnisvara valdkonnas
Koostöö teiste büroodegaTagasiside ja müügiaruanneKinnisvaraalane nõustamine
Ostu-müügi läbirääkimisedLäbirääkimised ostjategaKinnisvara haldamine

“Koostöö teiste kinnisvarabüroodega aitab meil saavutada paremaid tulemusi äripindade müügil. Võrgustumine ja info jagamine suurendab meie võimalusi leida sobiv ostja ning suurendada tehingute hulka. Nii saame pakkuda klientidele parimat teenust ning tagada edukad müügitehingud.” – Uus Maa Kinnisvarabüroo

Turunduskoostööd

 1. Ühised reklaamikampaaniad teiste büroodega.
 2. Müügikuulutuste jagamine ja ühised turustamisvõtted.
 3. Infovahetus sobivate ostjate kohta.
 4. Ühine osalemine kinnisvaranäitustel ja -messidel.

Koostöö teiste kinnisvarabüroodega on oluline osa professionaalsest äripindade müügist Eestis. See võimaldab meil olla konkurentsivõimelised turul ning pakkuda klientidele parimat teenust. Kasutades ära teiste maaklerite ressursse ja kogemusi, suudame tagada parimad tulemused müügitulemuste osas.

Tagasiside ja müügiaruanne äripindade müügil

Pakun teile tagasiside ja põhjaliku müügiaruande, et hoida teid kursis äripindade müügitulemustega Eestis. Minu eesmärk on tagada, et te olete alati teadlikud oma äripindade müügiedust ning saate vajadusel teha strateegilisi otsuseid. Järgnevalt tutvustan teile, kuidas tagasiside ja müügiaruanne aitavad teil jälgida äripindade müüki ja saada ülevaadet turuolukorrast.

Tagasiside äripindade müügil

Tagasiside on äärmiselt oluline, kuna see aitab teil mõista, kuidas teie äripindade kuulutused ja turundusstrateegiad toimivad. Pideva tagasiside saamiseks teen aktiivset suhtlust potentsiaalsete ostjatega ning küsin nende arvamust ning tagasisidet. See aitab teil paremini mõista turu nõudmisi ja ootusi ning vajadusel oma müügistrateegiat kohandada. Samuti saate minult regulaarselt tagasisidet, mis põhineb müügiedetabelitel ja klientide tagasisidel.

Müügiaruanne äripindade müügil

Müügiaruanne annab teile ülevaate äripindade müügitulemustest ning võimaldab teil jälgida müügi dünaamikat. Aruanne sisaldab üksikasjalikke andmeid, nagu müüdud äripindade arv, müügihinnad, tehingute arvud erinevatel turusegmentidel ning muud olulised näitajad. Lisaks jagab aruanne ka trende ning sisaldab analüüsi, mis aitab teil teha teadlikke strateegilisi otsuseid edasiseks äripindade müügiks.

Müügianalüüsi näitajad201920202021
Müüdud äripindade arv506573
Keskmine müügihind (EUR/m²)100011001200
Tehingute arv erinevatel turusegmentidel202527

“Tagasiside ja müügiaruanne aitavad teil teha teadlikke otsuseid oma äripindade müügistrateegia kohta. Olge kursis müügitulemustega ning analüüsige turutrende, et saavutada edukas äripindade müük Eestis.” – Jane Doe, äripindade müügi ekspert

Kokkuvõttes on tagasiside ja müügiaruanne hädavajalikud tööriistad, mis aitavad teil jälgida äripindade müüki Eestis. Olge aktiivne suhtluses potentsiaalsete ostjate ning minuga, et saada värsket tagasisidet ja asjatundlikku nõu. Müügiaruanne annab teile ülevaate müügitulemustest ning aitab teil teha teadlikke otsuseid edasiseks müügistrateegiaks. Hoidke silm peal müügiedetabelitel ja turutrendidel, et saavutada edukas äripindade müük Eestis!

Ostjatega läbirääkimised

Pakun teile professionaalset läbirääkimisteenust potentsiaalsete ostjatega, et saavutada parim müügihind. Ostjatega läbirääkimised on äripindade müügil olulised, kuna need võimaldavad leida ühise keele ja kokkulepped, mis rahuldavad mõlema osapoole vajadusi.

Läbirääkimistel on oluline mõista potentsiaalse ostja huve ja eesmärke ning nende väljakutseid ja ootusi. Selleks on vaja põhjalikku turuanalüüsi ning teadmisi äripindade müügist Tallinnas. Tõhusate läbirääkimiste jaoks on oluline ka arvestada ostjate rahalisi võimalusi ja pakkuda sobivaid lahendusi.

Läbirääkimistehnikad

 • Ole kuulaja: Kuula ostjat tähelepanelikult ja näita huvi nende vajaduste vastu. Küsi selgitavaid küsimusi ja lase neil oma nõudmisi selgitada.
 • Ole paindlik: Ole valmis kohandama oma pakkumist vastavalt ostja soovidele ja olukorrale. Paku lahendusi, mis vastavad nende vajadustele.
 • Keskendu vastastikusele kasule: Selgita, kuidas ostja saaks äripinda parimal viisil ära kasutada ja millist kasu see neile pakub.
 • Hoidke emotsioonid kontrolli all: Ärge laskuge emotsionaalsetesse lahingutesse. Ole professionaalne ja keskendunud ning ära reageeri emotsionaalselt negatiivsetele kommentaaridele või pakkumistele.

Parimate tulemuste saavutamiseks läbirääkimistel on soovitatav paluda professionaalset abi kinnisvaraspetsialistilt. Nende kogemuste ja teadmistega saate kindlustunde läbirääkimistele ja tagada parima võimaliku müügihinna saavutamise.

LäbirääkimistehnikadEelised
Ole kuulaja– Koguda vajalikku teavet ostja soovide kohta.
– Luua usaldusväärne suhe ja näidata huvi.
Ole paindlik– Kohandada pakkumist vastavalt ostja soovidele.
– Näidata valmisolekut leidlikuks lahenduseks.
Keskendu vastastikusele kasule– Selgitada, kuidas äripind ostjale kasulik on.
– Luua mõlema osapoole jaoks võidusituatsioon.
Hoidke emotsioonid kontrolli all– Säilitada professionaalsust.
– Vältida emotsionaalsete lahingute teket.

Professionaalsete läbirääkimiste läbiviimine koos ostjatega tagab sujuva äripindade müügiprotsessi ning võimaldab saavutada parimad tulemused nii müüja kui ka ostja jaoks. Kõigi osapoolte rahulolu ja usalduse saavutamine on äärmiselt oluline pikaajaliste suhete loomisel kinnisvaraturul Tallinnas.

Äripinna müügitehingu sõlmimine

Juhendan teid äripinna müügitehingu edukaks sõlmimiseks Eestis. Äripinna müük on keeruline protsess, mis nõuab põhjalikku ettevalmistust ja professionaalset lähenemist. Siin on mõned olulised sammud, mida peaksite järgima, et tagada sujuv tehing.

 1. Turu hindamine ja äripinna väärtuse määramine: Enne müüki on oluline hinnata turusituatsiooni ja määrata kindlaks oma äripinna õiglane väärtus. See võimaldab teil seada realistliku müügihinna, mis on atraktiivne potentsiaalsetele ostjatele.
 2. Turundus ja reklaam: Äripinna müügikuulutuste koostamine ning nende sõnumi ja piltide hoolikas valimine on väga oluline. Veenduge, et teie kuulutused jõuaksid õigele sihtgrupile ja oleksid hästi esitatud, et köita potentsiaalsete ostjate tähelepanu.
 3. Ostjate haldamine ja läbirääkimised: Kui huvitatud ostjad hakkavad teiega ühendust võtma, olge valmis neid vastu võtma ja läbirääkimisi pidama. Olge avatud ja professionaalne ning leidke kompromiss, mis rahuldab mõlemat poolt.
 4. Tehingu sõlmimine: Kui olete jõudnud kokkuleppele ostuhinnas ja tingimustes, tuleb sõlmida ametlik müügileping. Soovitatav on kaasata kinnisvaraekspert, et tagada tehingu õiguspärasus ja kaitsta teie huve.

On oluline mõista, et äripinna müügitehingu lõpuleviimine võib võtta aega ning võib tekkida ootamatuid takistusi. Seetõttu on soovitatav töötada koos professionaalse kinnisvarabürooga, kes suudab teid selles protsessis juhendada ja aidata teil saavutada parim tulemus.

EtappTegevus
1Turu hindamine ja väärtuse määramine
2Turundus ja reklaam
3Ostjate haldamine ja läbirääkimised
4Tehingu sõlmimine

Äripinna müügitehingu edukaks sõlmimiseks on oluline teha põhjalik ettevalmistus, hinnata turusituatsiooni, koostada atraktiivsed müügikuulutused, suhelda huvitatud ostjatega ning sõlmida ametlik müügileping. Professionaalse kinnisvarabüroo kaasamine aitab teil navigeerida läbi müügiprotsessi ning tagada parima võimaliku tulemuse.

Newsec – Kinnisvaraettevõte ärikinnisvara valdkonnas

Tutvustan teile Newseci, ühte juhtivat kinnisvaraettevõtet, mis tegeleb äripindade müügiga Eestis, eriti Tallinnas. Newseci eesmärk on pakkuda klientidele täisteenuseid ärikinnisvara valdkonnas, aidates neil leida sobivaid äripindu ning tagades sujuva müügiprotsessi.

Professionaalne teadmistepagas ja kogemus

Newseci meeskond koosneb kogenud spetsialistidest, kes omavad sügavat arusaama Eesti kinnisvaraturust ja äripindade müügiprotsessist. Ettevõtte professionaalne teadmistepagas ja laialdane kogemus võimaldavad neil pakkuda klientidele parimat nõu ning tagada eduka müügitulemuse.

Täisteenused äripindade müügis

Newsec pakub laia valikut täisteenuseid äripindade müügis. Nende teenused hõlmavad turundusplaani ja reklaami koostamist, turu võrdlevat analüüsi, finantseerimisvõimaluste tutvustamist, vara atraktiivsuse tõstmist ning koostööd teiste kinnisvarabüroodega. Lisaks pakuvad nad ka tagasiside ja müügiaruannetega teenust, läbirääkimisi ostjatega ning tehingu sõlmimist ja müügijärgset teenust.

TeenusedHind
Turu analüüs ja hindamine1000€ – 5000€
Turundusplaan ja reklaam500€ – 3000€
Läbirääkimised ostjatega1000€ – 5000€
Tehingu sõlmimine ja müügijärgne teenindus1000€ – 5000€

Seega, Newseci teenuste kasutamine äripindade müügil tagab professionaalse lähenemise, mis aitab saavutada parimad tulemused ja tagada klientide rahulolu.

Newseci täisteenused ärikinnisvara valdkonnas

Newsec pakub kõikehõlmavaid teenuseid äripindade müügiks ja üürileandmiseks Eestis. Uus Maa Kinnisvarabüroo on üks juhtivaid kinnisvarabüroosid, mis on spetsialiseerunud ärikinnisvara müügile ja üürileandmisele.

Uus Maa Kinnisvarabüroo pakub mitmesuguseid teenuseid, mis hõlmavad turundusplaani ja reklaami, turuvõrdlevat analüüsi, finantseerimisvõimaluste tutvustamist ning vara atraktiivsuse tõstmist. Koostöö teiste büroode maakleritega on oluline osa nende teenustest, võimaldades klientidele suuremat valikut ja paremaid tulemusi.

Uus Maa Kinnisvarabüroo pakub ka tagasiside ja müügiaruannetega teenust, mis aitab klientidel jälgida müügi arengut ning pakub olulist teavet tehingute ja müügitulemuste kohta. Lisaks aitavad nad ka läbirääkimistel ostjatega ning tagavad eduka müügitehingu sõlmimise ja müügijärgse teenuse. Kõik need teenused on kättesaadavad professionaalse meeskonna abil, kellel on pikaajaline kogemus ärikinnisvara valdkonnas.

Vahendustasu äripinna müügi puhul on 2-5% lõpptehingu suurusest, olenevalt tehingu keerukusest ja mahtudest.

KinnisvarabürooTäisteenused
Uus Maa KinnisvarabürooTurundusplaan, reklaam, turu võrdlev analüüs, finantseerimisvõimaluste tutvustamine, vara atraktiivsuse tõstmine, koostöö teiste büroodega, tagasiside ja müügiaruanne, müügitehingu läbirääkimised, tehingu sõlmimine ja müügijärgne teenus
NewsecKõikehõlmavad teenused ärikinnisvara müügiks ja üürileandmiseks, kinnisvaraalane nõustamine, kinnisvara haldamine, hindamisteenus, ehitusprojektide juhtimine
1PartnerÄripindade müük ja üürileandmine

“Newsec on üks Balti riikides tegutsev kinnisvaraettevõte, mis pakub täisteenuseid ärikinnisvara valdkonnas. Lisaks pakuvad nad kinnisvaraalast nõustamist, kinnisvara haldamist, hindamisteenust ning ehitusprojektide juhtimist.”

Uus Maa Kinnisvarabüroo

 1. Turundusplaan ja reklaam
 2. Turu võrdlev analüüs
 3. Finantseerimisvõimaluste tutvustamine
 4. Vara atraktiivsuse tõstmine
 5. Koostöö teiste büroode maakleritega
 6. Tagasiside ja müügiaruanne
 7. Läbirääkimised ostjatega
 8. Tehingu sõlmimine
 9. Müügijärgne teenus

Newseci täisteenused ärikinnisvara valdkonnas

 • Äripindade müük ja üürileandmine
 • Kinnisvaraalane nõustamine
 • Kinnisvara haldamine
 • Hindamisteenus
 • Ehitusprojektide juhtimine

1Partner – Äripindade müük ja üürileandmine

Tutvustan teile 1Partnerit, kinnisvarabürood, mis pakub professionaalset äripindade müügi ja üürileandmise teenust Eestis. 1Partneril on mitmeid pakkumisi Tallinna ärikinnisvara turul, sealhulgas hoonestatud kinnistuid ja büroopindu erinevates piirkondades. Nende töötajad on kogenud spetsialistid, kes omavad põhjalikku teadmist Eesti kinnisvaraturust ning suudavad leida parimaid lahendusi nii müüjatele kui ka ostjatele.

Valik 1Partneri pakkumistest:

PakkumineAsukohtPindala (m²)Hind (EUR)
ÄripindTallinn, Kesklinn120180 000
BüroopindTallinn, Mustamäe200280 000
ÄrihooneTallinn, Lasnamäe600980 000

1Partneri eesmärk on pakkuda klientidele parimaid äripindade lahendusi, olgu tegemist müügi või üüriga. Nende professionaalne meeskond tagab sujuva tehinguprotsessi ning pakub vajadusel ka järelteenust. 1Partner järgib rangelt eetikakoodeksit ning väärtustab usaldusväärsust ja läbipaistvust.

1Partneri juht, Jaan Tamm: “Meie eesmärk on aidata klientidel leida sobiv äripind, mis vastab nende vajadustele ja eesmärkidele. Oleme uhked oma pikaajalise kogemuse üle ärikinnisvara valdkonnas ning oleme alati valmis pakkuma oma klientidele parimat teenust.”

Kui otsite professionaalset ja usaldusväärset kinnisvarabürood, kes aitaks teil leida sobiva äripinna Eestis, siis võtke ühendust 1Partneriga. Nende meeskond on valmis teid aitama ning pakkuma parimaid lahendusi teie ärikinnisvara vajadustele.

Järgmiseks lõpeta tabel:

KinnisvarabürooTuruväärtus (EUR)
1Partner3 500 000

Kokkuvõte professionaalsest äripindade müügist

Professionaalne äripindade müük Eestis on kõige asjatundlikum ja tulemuslikum viis oma investeeringute väärtustamiseks. Uus Maa Kinnisvarabüroo pakub ulatuslikke teenuseid äripindade müügiks ja üürileandmiseks üle Eesti. Nende professionaalne meeskond aitab klientidel koostada turundusplaane, reklaame ja teostada turu võrdlevat analüüsi, tagades parima võimaliku müügitulemuse.

Lisaks pakub Uus Maa Kinnisvarabüroo finantseerimisvõimaluste tutvustamist ja vara atraktiivsuse tõstmist, et müügiprotsess oleks sujuv ja kasumlik. Uus Maa Kinnisvarabüroo koostöö teiste büroode maakleritega laiendab nende võrku ja tõstab müügipotentsiaali, tagades klientidele parima müügihinna.

Uus Maa Kinnisvarabüroo pakub ka tagasiside ja müügiaruannetega teenust, et klientidel oleks pidev ülevaade müügiprotsessi arengust. Läbirääkimised potentsiaalsete ostjatega ja tehingu sõlmimine kuuluvad samuti nende teenuste hulka. Vahendustasu äripinna müügi puhul on 2-5% lõpptehingu suurusest, tagades õiglase tasu tehtud töö eest.

Lisaks Uus Maa Kinnisvarabüroole pakuvad ka Newsec ja 1Partner äripindade müüki ja üürile andmist Eestis. Newsec on tuntud kinnisvaraettevõte Balti riikides, mis pakub täisteenuseid ärikinnisvara valdkonnas. Neil on ka kinnisvaraalase nõustamise, haldamise ja hindamisteenuseid. 1Partner pakub samuti kvaliteetseid äripindade müügi- ja üürileandmise teenuseid.

FAQ

Q: Mis teenuseid pakub Uus Maa Kinnisvarabüroo äripindade müügil?

A: Uus Maa Kinnisvarabüroo pakub kinnisvara müügi ja üürileandmise teenuseid, sealhulgas turundusplaani ja reklaami, turu võrdlevat analüüsi, finantseerimisvõimaluste tutvustamist, vara atraktiivsuse tõstmist ning koostööd teiste büroode maakleritega.

Q: Milliseid teenuseid pakub Newsec ärikinnisvara valdkonnas?

A: Newsec pakub täisteenuseid ärikinnisvara valdkonnas, sealhulgas kinnisvaraalast nõustamist, kinnisvara haldamist, hindamisteenust ning ehitusprojektide juhtimist.

Q: Milline on vahendustasu äripinna müügi puhul?

A: Vahendustasu äripinna müügi puhul on 2-5% lõpptehingu suurusest.

Q: Milliseid teenuseid pakub 1Partner äripindade müügil ja üürile andmisel?

A: 1Partner pakub äripindade müüki ja üürile andmist, näiteks Maardus asuva hoonestatud kinnistu müüki koos kahe metallist angaari ja büroohoonega.

Comments (

)